Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikorra tervezitek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra tervezitek, hogy készen álltok elveszteni valakivel? Hány évesen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem tervezni szokás, hogy én majd 2023 szeptember 12. 19:00-kor fogom megtenni:D Egyszerűen csak jön magától, ha pl. párkapcsolatban vagy, és elérkeztek arra a pontra, hogy mindketten készen álltok. Sajnos azt nem tudod megtervezni, hogy na én holnap készen fogok állni, lehet évekig nem leszel még kész rá, nem azért, mert nem akarod, csak egyszerűen így működünk, nem lehet ezt siettetni vagy eltervezni.
2022. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
16. De már 18 vagyok és nem sikerült eddig.
2022. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Pár év múlva esetleg, 21-22 körül talán. De ez tényleg egy olyan dolog amit nem lehet előre megtervezni, nem tudhatom hogy hamarabb vagy később következik-e be. De mondjuk azzal már most tisztában vagyok hogy nem vagyok készen rá - de talán egy-két év múlva már az leszek, ami tőlem is függ.
2022. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Még 6.osként, mikor a barátnőimmel erről beszéltünk, azt mondtam, hogy 16 évesen :D azóta már a 18hoz közeledek, és esélyem se lett volna rá. Plusz most már házasság utánra tervezem :)
2022. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megtervezni. Én például örültem volna, ha 17 körül elvesztem, de csak most találtam rá egy olyan lányra, aki minden szempontból tökéletes és akit szívből szeretek, tehát csak mostanában vesztettem el.

19F

2022. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
én 2031. április 18.-án akarom elveszteni. hátha addigra lesz végre barátnőm.
2022. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
#6! Azt elfelejtetted hozzátenni/megírni, hogy du. 17.48-kor!
2022. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Úgy voltam vele, hogy 20 évesen már nem lenne jó szűznek lenni, ezt 15 évesen gondoltam. Végül 18 voltam, mikor megtörtént és szerencsére nem bántam meg.

L

2022. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nem terveztem, de 17 évesen már azt éreztem, hogy le vagyok maradva, el is vesztettem.

Nem azt mondom, hogy bánom, mert nem volt kifejezetten rossz élmény, legalább "lenyugodtam", de a mai napig nem értem, mi ez a hype a szex körül.

Tizenévesek még nem tudnak jól szexelni, ez a fiúknál max annyiban hátrány, hogy kicsit ciki a szitu, de lányoknál sokkal rosszabb hatása lehet, érzelmileg is, meg fizikailag is (mivel a nőknél az anatómia és az orgazmusképesség is sokkal összetettebb).


Szóval ne siettesd.

2022. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen azt gondoltam, hogy 18 éves korom előtt, aztán 21 évesen csókoltak meg először (bár vele elmentem volna szeretkezni is, mert olyan pasi volt) :D és 23 voltam, mikor lefeküdtem az azóta már exemmel.
2022. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!