Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdeztetek már rá ismerősnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdeztetek már rá ismerősnél (barát, haver, osztálytárs, sporttárs) egyenesben, hogy lmbt+ e?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a reakció?
2022. máj. 23. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én igen. Egyik barátnőmnek olyan kiegészítője volt, amin a bi zászló színei voltak (onnan tudtam hogy én is az vagyok, tudom hogy néz ki :D), megkérdeztem tőle amikor kettesben lógtunk, hogy tudja-e az mit jelent és azért hordja vagy csak véletlen. Akkor elmondta nekem hogy meleg. Nem tudom ez számít-e.
2022. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Persze, ilyenekre is gondoltam. Köszi!

/Mondjuk ha meleg, vajon miért bi kitűzőt hordott? :)/

2022. máj. 23. 14:33
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ja, úgy értettem, hogy bi! mármint akkor azt gondolta. azóta rájött, hogy valójában teljes mértékben leszbikus, csak összekeveredtem a végére.
2022. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de egyrészt nem is nagyon "gyanakszom" senkire, másrészt nem igazán izgat, hogy ki kihez vonzódik. Szerintem ez magánügy.
2022. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
#4 ha valaki tetszik, például lehet releváns. meg barátok között is meg szoktuk osztani ezt, legalábbis mi a barátaimmal igen, ha felmerül a szerelmi életed azért ne kelljen már ezzel titkolózni :) de érthető a te hozzáállásod is persze.
2022. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem, ez általában egyértelmű szokott lenni. Másrészt a legtöbben nem is titkolják.
2022. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok meleg, ezért nem kérdeztem soha senkitől.:)
2022. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom. Amikor lányokról beszéltem mindig nagyon csöndben volt, és sokszor úgy viselkedett mint aki meleg. Egyszer rákérdeztem, és mint kiderült, igen, meleg.
2022. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, majd elmondja, ha akarja.
2022. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ráhagyom mindenkire. Úgyis elmondja, ha eléggé bízik bennem.
2022. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!