Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm párja irogat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm párja irogat. Mi lehet a célja?

Figyelt kérdés
Egyik este volt egy több órán át tartó beszélgetésünk élőben. Nagyon sokat megtudtam róla, ő is végighallgatta a lelki problémáim. Azóta beszélünk instagramon (nyilván nekem nem olyanok a szándékaim), de mindig rámír valamilyen indokkal. Csak szimplán szimpátia miatt teheti ezt?

2022. máj. 24. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkettő lehetséges. Abból lehetne megállapítani, hogy milyen stílusban ír. De azt, hogy mi a szándéka azt csak ő tudatja, mi nem.
2022. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár igaza lehet az elsőnek is, de szerintem rád akar hajtani.

Valóban, milyen stílusban ír?

2022. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én finoman rákérdeznék, mert tényleg bármelyik lehet.
2022. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
17%
Neked bejön a pasi ?
2022. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen témákról beszélgettek?
2022. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenről, tényleg baráti beszélgetést folytatunk. de nekem akkor is furcsa, hogy állandóan kezdeményez
2022. máj. 24. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt értesíteném a legjobb barátnődet erről. Lehet ő többet tudna segíteni.
2022. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezd meg tőle: Amúgy, hogy hogy ennyiszer írsz mostanában?
2022. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!