Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek tetszek és ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek tetszek és ott van a lehetőség, hogy találkozzunk személyesen és nem szeretnék találkozni Vele. Ez azért van, mert nem szimpatikus Nekem és nem tetszik?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Nem azért van!
Igen azért van!
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezt te tudod, hogy tetszik-e neked. Én ezt olyankor brszéltem be magamnak égebben, mikor "féltem" a találkozótól, túlságosan jól akartam teljesítwni és rástresszeltem.
2022. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmezted a kérdést!!
2022. máj. 24. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Neem, szerintem értem mit akarsz.


Van valaki akinek tetszel, és lehetőség is adott, hogy találkozzatok, de te nem akarsz.

2022. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Valószínüleg igen, azért van.
2022. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Most közvélemény kutatsz arról, hogy valaki tetszik-e neked? :D Lol.


Vagy most ezt a sztorit más szemszögéből írod le, és igazából veled nem akar valaki találkozni?

Lehet, hogy beszari, lehet nem tetszel neki, lehet van más a képben, lehet csóró utazni, lehet kamuzott mindenben, lehet nem engedik a szülei, lehet ezek kombinációja, honnan tudjuk?

2022. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
66%

#5

Szerintem is így van. Ő vele nem akarnak találkozni és nem fordítva. 😂😂

2022. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Akár igaza van az #5-nek akár nem, ha valaki egy másik emberrel nem akar találkozni, akkor valószínű, hogy az a másik ember nem tetszik neki. Kivétel ha ennek van valami oka (pl. nem ér rá, éppen rosszul van)
2022. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azt neked kell érezni és tudni, hogy valakit kedvelsz-e.
2022. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy szimpatikus és tetszik is, csak szégyellős vagy. De mi ez a hülye kérdés márt megint?
2022. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
Szerintem itt az van, hogy te neked tetszik valaki, de az illető nem érne hozzád, még gumikesztyűben sem. 🙋🏽‍♂️🤣
2022. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!