Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy vonzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy vonzó külsejű vagy?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 13:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Latom a tukorbe.. plusz a vsszajelzesekbol
2022. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

tükörben*


Cél- vs. helyhatározó.


Nem mindegy, kisöreg!

2022. máj. 25. 14:31
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Igazából szerintem ezt nehéz fixen megállapítani. Remélem nem tűnök egoistának, de mondok egy személyes példát: én nem érzem magam valami nagy durranásnak, beszélgettem erről pár csaj barátommal, mert épp rosszul esett, hogy nincs senkim és megkérdeztem tőlük, hogy szerintük mi lehet az oka (gondolok itt akár kinézetre, vagy személyiségre). Visszajelzések alapján elvileg a nőkben is van olyan, hogy inkább rosszabb pasival beérik, mert úgy érzik nem lennének elég jók egy jobbnak. Tehát ha valakinél nem próbálkoznak, de jóképű akkor vagy rettenetes személyisége van, vagy kevés nővel találkozik, vagy amit előbb meséltem, vagy mind a három.


Másrészt ez teljesen relatív, hogy kinek mi jön be és mi ízléses. Valaki lehet undorodik tőlem mert pl szőke vagyok. Szerintem ezt leginkább magadban kell eldönteni és elfogadni.

2022. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
Ok. Nyugger..
2022. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy teljesen szubjektív dolog, mindenki mást talál vonzónak. Leginkább a visszajelzésekből látod, hogy a többség helyesnek/szépnek tart-e vagy sem. Pl. ha sokan megbámulnak az utcán, és a tükörbe nézve tetszel magadnak (tehát nem azért néznek mert nagyon csúnya vagy/valami furcsa van rajtad) akkor nagy valószínűséggel jól nézel ki.

Egyébként bármennyire is hülyén hangzik, az, hogy vonzó vagy-e, csakis a fejedben dől el. Ha te elhiszed magadról, és magabiztos vagy, akkor vonzó leszel. Persze nem összekeverni a nagyképűséggel/egoizmussal! Csak azt mondom, hogy ha van önbizalmad, az sokkal vonzóbbá tesz.

2022. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A szemölcsökről mit gondoltok?
2022. máj. 25. 15:47
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Undi
2022. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Hogy orvoshoz kellene menned!
2022. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Értem, akkor a szemölcsős pasik hátrányból indulnak?
2022. máj. 25. 16:05
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

#3 vagyok


Nincs olyan tényező, ami miatt hátrányban indulsz. Ha foglalkozol magaddal, a kinézeteddel, edzel, ápolod magad, akkor a szemölcsök akár szexik is lehetnek, különlegessé tehet.

2022. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!