Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kell haveromnak. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kell haveromnak. Mit tanácsoltok mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki segítséget kér tőlem. Nem tudja mit tegyen. Szegény hetero de van egy fiú akivel nagyon nagyon jóban van. Ők ketten nem merik bevallani senkinek hogy a heterosaguk ellenére szeretik egymást. És mivel legjobb barátja vagyok szeretnék segíteni neki.


Az a probléma hogy csókolóztak is már nagyon sokat és sokáig és nagyon élvezték... Egy ágyban is akarnak lenni de addig még várni kell mert még azt nem akarják de azt mondta nekem, már voltak.. khmm.. egymáson... Persze smarolas közben... Nagyon sokat perverzkedek és már szinte egymásra izgulnak 😅 A haverom azt mondta, hogy a ,,barátja,, viszont nem annyira igényli azt hogy együtt legyenek mert már egy hónapja csak vele van.. és amúgy ez igaz is 😅 csak gyakran veszekednek és nem tudja mi legyen... Most írt neki egy uzenetet a srác hogy hajt egy csajra, de mivel az osztálytársa, most még nem kell neki, majd gimi után lehet összejön vele.. haveromnak ez elég rosszul esett és tanácstalan hogy most maradjon a kapcsolatuk vagy hagyja inkább békén... Mert azt mondta hogy nagyon szereti és amúgy szeretik egymást de bizonytalan teljesen...


És tőlem kér segítséget én meg ilyenekben nem vagyok benne, szóval mit mondjak neki? Maradjanak együtt és meglátják mi lesz mert a srác még nem akarja otthagyni mert még nem kell neki az a csaj, vagy hagyja az egészet?



2022. máj. 26. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezcnem hetero hanem biszex...
2022. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qkker1 ***** válasza:
100%
Biszex vagy, nem hetero.
2022. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom rólad van szó de igazából lényegtelen.

Szóval szerintem a probléma abból indul ki, hogy egymás előtt sem vállalják fel, hogy melegek (esetleg biszexek) és emiatt nem is nevezik párkapcsolatnak és ezért a srác keres egy lányt. Szóval ezt csak akkor van értelme folytatni, ha ketten megbeszélik és nevén nevezik a dolgokat.

2022. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%
Gondolom rólad van szó...
2022. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráébredt, hogy biszex, nincs ezzel baj.
2022. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!