Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szeretnétek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szeretnétek, hogy reagáljak, ha mémet küldtök?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú az ismerőseim között, de fogalmam sincs hogy ő mit érez irántam... Szokott nekem néha (naponta, kétnaponta) egy ilyen vicces dolgot küldeni, de utána nem tudok vele sokáig chatelni. Ilyenkor nem is az az elvárás, hogy visszaírjak? Csak küldjek egy reakciót és kész?
2022. máj. 27. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

küldj te is neki hasonlo memeket, de ha lehet ne benát

de ha nem tudtok sokáig beszélni akkor valamelyik fél nem érdekel és ez valszeg ő per pillanat v csak noob

2022. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem is az, hogy várunk valamit, csak jól esik megosztani valakivel
2022. máj. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire életképtelen vagy akkor inkább kezeltesd magad. szegény fiú, sikerült kifognia a világ legszerencsétlenebb lányát....
2022. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy rögtön életképtelen leszek, csak azért mert tanácsot kérek😁
2022. máj. 27. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt egy lány ismerősöm, akivel folyton vicces dolgokat küldözgettünk egymásnak. Ez amiatt volt, mert nem volt elég önbizalmam elhívni randira, pedig tetszett és idővel lett is pasija. Azóta nem írtunk egymásnak.


Ha ő is így van, akkor lehet, hogy sosem fog elhívni randira és neked kéne kezdeményezned egy találkozót. Feltéve, ha neked rendben van, hogy ő ilyen bátortalan.

2022. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

küldj neki egy padlizsánt, arra biztos fog reagálni.


eddig amugy nekem csak szivatásnak tűnik.

2022. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem hogy nem ismerkedni akar. A világ legbénább dolga mém küldéssel ismerkedni. Csak küldj rá reakciót és ha akar beszélgetni, majd ír ő valamit.
2022. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem azért nem beszélgettek hosszan mert gepezik
2022. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!