Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy tetszetté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy tetszettél valakinek és az illető úgy nem viselkedett, hogy tényleg tetszettél neki?

Figyelt kérdés
Mintha csak az-az illető kitalálta volna.

2022. máj. 27. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi!

Így jobb a kérdésben: *nem úgy.

2022. máj. 27. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem, velem nem volt még ilyen.
2022. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak akik húzzák az agyad. Én az ilyeneket alapból hagyni szoktam, mert valószínű, hogy kapcsolatban is folyton játszmáznának.
2022. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Volt egy srác akire én teljesen barátként tekintettem aztán egyszer bevallotta, hogy tetszek neki, de előtte semmi erre utaló jelet nem láttam, de az is lehet, hogy volt, csak én nem vettem észre.
2022. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 2-3 srác. Már felnőttként mondták el, hogy nagyon tetszettem nekik, de nem mertek kezdeményezni vagy kimutatni. Ami fura, mert nem vagyok ijesztő, inkább szolidabb típus vagyok. Ők meg normálisan magabiztosnak tűntek mindig.
2022. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Volt ilyen.
2022. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!