Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exeket valóban "érdemes"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exeket valóban "érdemes" letiltani?

Figyelt kérdés
Sokan így csinálják a környezetemben, de sosem értettem teljesen. Miért jó ez?

2022. máj. 27. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha esetleg rádírna, te nem kapod meg, és nem lesz kísértés, hogy visszaírj neki.
2022. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Óvoda szerintem

Egyik exem sincs le tiltva nálam

2022. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan exem, akit a végére nagyon megutáltam és nem is akartam látni. Őt letiltottam, de volt olyan exem is, akivel békében szakítottunk és őt szívesen látom néha neten, hogy hol tart az élete. Szóval nálam a kapcsolat végének minősége dönti el, hogy látni akarom-e még az illetőt vagy ki akarom törölni még a látótérből is.
2022. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felelsleges letiltani.
2022. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!