Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsokat adni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni hogy mit csináljak amíg a barátom nincs itthon több napig, nagyon hiányzik és nem tudom elterelni a gondolataimat?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Chatelj vele, hívd fel néha, nézz filmet, sportolj, játsz, legyél barátokkal.
2022. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Vagy. nyúlj oda!
2022. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Ilyenkor szokott az ember lánya beszerezni egy pót-barátot az unalmas napokra. 🙈
2022. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Legközelebb ha elmegy, kérj el tőle egy pólóját, ami az ő illatát viseli, és húzd rá a párnádra, így kicsit olyan érzés, mintha veled lenne.

Egyébként meg beszélgess vele, nyilván ne csak rajta lógj egész nap, de ha nagyon hiányzik írj neki/hívd fel. Na meg menj el a barátaiddal valamerre, hogy addig is ne legyél egyedül.

2022. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Te jó ég, mennyire lehetsz te kapcsolatfüggő...

Ha nincs saját életed, amit nélküle élhetnél az nagyon rossz, ebből általában az következik hogy megfojtod ezzel a párodat és vege lesz a kapcsolatnak, aztán meg sírhatsz. Próbálj találni valami elfoglltságot.

2022. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Most miért kell minden hasznos választ lepontozni? Igen, én sem értek egyet azzal, hogy ilyen szinten megszállott legyen valaki a párjával kapcsolatban, de a kérdés nem az volt, hogy mit gondolunk erről, hanem az, hogy mivel tudná a kérdező csillapítani a hiányérzetét, amire pedig sok ötletet kapott.
2022. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 Szóval te soha nem hiányolod a párod ? Az sem egészséges.
2022. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

#7 látszik, lejött amit írtam :D


Persze hogy hiányolom a párom, de nekem van mellette életem, ahogy neki is mellettem. Ha elmegy pár napra és nem találkozunk nem lesz világvége, találok magamnak valami elfoglaltságot.

2022. jún. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az még nem azt jelenti, hogy a kérdezőnek nincs élete..? Minden kapcsolat más, senkit sem érdekel a véleményed.💀
2022. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!