Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne kezdenem egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne kezdenem egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Amúgy kicsit bonyolult. Ő mondhatni ilyen nőcsábász típus, ért a nőkhöz. 22 éves. Eddig mindig ilyen könnyűvérű lányokkal volt dolga, és most mióta beszélünk meglepő számára, hogy én egyáltalán nem vagyok olyan. Nagyon úgy veszem észre hogy ez bejön neki. Így komolyan áll hozzám.

De az is ott van, hogy eléggé aktív az ilyen közösségi oldalakon. Sztorikat rak ki, képeket magáról, hiába velem elkezdett komolyan ismerkedni. És most nem tudom, hogy ezek a dolgai hozzátartoznak a jelleméhez hogy ő ezt így szokta aktív ezekben, vagy csak további lányok figyelmét akarja felkelteni rajtam kívül. Mert amúgy nekem ez zavaró. De most még nagyon az elején vagyunk szóval nem tilthatok meg neki semmit nyilván, de majd erről beszélek vele a későbbiekben, ha tényleg komolyra fordul a dolog.

Meg most így a sztorijaiban néha kitesz ilyen lelkizősebb érzelmesebb tartalmakat is, olyan zenéket. Amiből arra lehetne gondolni, hogy még lehet nincs túl valakin.

De viszont látom rajta hogy velem komolyan akarja. Már eddig is sokat beszélgettünk és amúgy nagyon normális, értelmes korrekt fiú. Érett gondolatai vannak mindenről, ahogy hozzám viszonyul nagyon szimpatikus, megértjük egymást. Nem megjátszós típus, erről is beszélgettünk és ő hozta fel eleve, hogy nem szereti aki másnak mutatja magát, a valódi énemet akarja megismerni. Ha neki ez ennyire fontos, akkor nyilván ő is úgy áll hozzám. Komoly normális kapcsolatot akar. Elege volt már a könnyen kapható lányokból. Szóval amúgy mindenben egyetértünk és tényleg full normális, jól látja a dolgokat.

Ilyen fiúval össze lehet hozni egy kapcsolatot?



2022. jún. 6. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alapból nem jellem forma hogy valaki k..ázik. Én úgy vagyok vele mivel nekem eddig csak a hulladék jutott (mármint a r..ancok) hogy egy normális lánnyal talán tovább is mennék.


Szóval persze lehet rá esély, de lehet csak meg akar kupakopni, ne legyél naiv a legtöbb embert nem a jó szándék vezérli, mondjuk az hogy kinek mi a jó az relatív.

2022. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenből annyit lehet kihozni, amit a 2 fél szeretne és enged. Ha ti komolyan gondoljátok akkor miért ne?


Az más kérdés, hogy én nem jönnék össze egy közösségi média függővel. Megtanultam azt, hogyha valami vészvillogó van akkor annak oka van és ha leignorálom csak rosszabb lesz.

2022. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
"Ő mondhatni ilyen nőcsábász típus...Eddig mindig ilyen könnyűvérű lányokkal volt dolga" - Ezek alapján nem hinném, hogy veled más lenne.
2022. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!