Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkban/férfiakban mi számodra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkban/férfiakban mi számodra a kifejezetten nem vonzó?

Figyelt kérdés
Külsőt és belsőt is beleértve.

2022. jún. 8. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Külső : ápolatlan, vagy van hogy egy fiú egyszerűen nem jön be (nem tudom nagyon ezt megmagyarázni)

Belső: incel, lenézi a nőket, a tulajdonának tekint, túl merev, egoista

2022. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Külső: ápolatlanság

Belső: ha extrémen féltékeny, birtokolni akar, incel, erőszakos.

2022. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Anna0806 ***** válasza:
83%

Külső: ha valaki ápolatlan esetleg túlságosan is több súly van rajta, mint kéne. Azért nem árt ha jól néz ki a srác. Vagy valami. Nem tudom ezt elmagyarázni.


Belső: ha egoista és csak magával foglalkozik, ha durva másokkal, és ha abszolút nem humoros. Nekem ez alap dolog egy srácban.

2022. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Döntésképtelenség, ápolatlanság, féltékenység, kisajátítás,túl kicsi vagy túl nagy önbizalom (utóbbi akkor fájdalmas, ha teljesen indokolatlan).
2022. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Külső: vékony, nőies, gyenge, ápolatlan

Belső: bunkó, határozatlan, tiszteletlen, buta, nem hallgat meg

2022. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!