Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni a napokban egy sráccal. De, kicsit problémás, mert ő nem olyan korrekt mint amilyennek lennie kellene.. Leírom hogy viselkedik.

Még amúgy eddig nem találkoztunk, most valamelyik nap fogunk elvileg (mert már nem annyira szeretném, ahogy belegondoltam a dolgokba).

Szóval, mikor elkezdtünk beszélgetni akkor sűrűn és hamar írt, válaszolt, érdeklődő aranyos volt. Tényleg nagyon normálisan állt hozzám, sokat tudtunk beszélgetni adott dolgokról, témákról. De egyre inkább kevesebbet írt ahogy teltek a napok, mostanra meg már napi pár szót ír kb. Szóval úgymond nem is beszélünk egész nap, 5-6 üzenet van. Úgyhogy ez nem állapot ennek semmi értelme akkor. Így már nincs is kedvem beszélni vele. Igaz, hogy élőben kell ismerkedni ha találkozunk, de azért ez addig nagyon kevés ahhoz hogy kialakuljon valami. Fent kéne tartani a beszélgetéseket, de úgy látom neki nem megy, vagy nem akarja.

Közben pedig, volt hogy posztolt néha képet magáról ilyen ismerkedős csoportba, ismerkedős szöveggel. Meg ugyanúgy a napjába is sorra teszi kifelé a képeket videokat magáról, amit előtte elküld nekem, és aztán kirakja.

Az a megérzésem van, hogy biztos beszél rajtam kívül csomó lánnyal, meg ki tudja még miket csinál. Igaz hogy még nem vagyunk együtt meg semmi, de akkor minek ismerkedik velem ha ennyire nem csak rám koncentrál hanem másokkal is foglalkozik. Én ha valakivel komolyan beszélgetek ismerkedek, akkor csak ő a lényeg.

Szóval most az van már, hogy csak ritkán ír nekem, mikor egyet gondol. Vagy küld egy képet magáról nekem ha olyan kedve van. (Amit lehet ugyanúgy elküld több lánynak, velem együtt.) De ezalatt nem is beszélünk semmit, ha kérdezek valamit arra se mindig válaszol. És egész nap hanyagol, hiába elérhető sokszor sokáig. De mikor meg ír, általában becézget, ilyenek.

Nem tudom hogy megéri-e foglalkozni egy ilyen sráccal. Valahogy bizonytalannak érzem ezt, meg hogy így ennek nincs értelme ha ezt csinálja. Meg úgy érzem nem is lesz semmi a taliból se, mert még nem is nagyon beszél velem.

Szerintetek?



2022. jún. 9. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem akarsz vele találkozni, akkor ne találkozz.

De ha már megbeszéltetek egy találkozót és bejön neked a srác, akkor szerintem érdemes lenne. Pont azért amit a leírás első felében írtál: mer egyre kevesebbet ír neked. Ha személyesen találkoztok, lehet hogy újra feléledne az érdeklődése. Ha pedig nem, akkor legalább tudnád, hogy nem érdemes vele foglalkozni.

Azt ugye nem tudod biztosan, hogy más lányoknak is ír-e, de az valóban nem jó jel, hogyha ismerkedős csoportokban benne van. Viszont ha a randi jól sikerülne, akkor ezt meg tudnád vele beszélni.

Szóval ha érdekel a srác, szerintem érdemes lenne mefpróbálni.

2022. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a talira, adj egy esélyt, aztán az alapján dönts, hogy milyen volt élőben.
2022. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettes nagyon jól mondja.
2022. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni, de ennek a helyzetnek elég kamu szaga van.
2022. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értem miből jöhetett le az neked, hogy ez kamu lenne… Nem tudom hogy merülhetett ez fel nálad. Miért lenne kamu? Szerintem ez egy hétköznapi helyzet, ami most velem megtörtént. De mindegy, legyél akkor abban a tudatban hogy kamu, a helyzetemet attól nem változtatja meg.

Nem mellesleg, nem válaszoltál nekem semmi hasznosat, akkor kérlek ne is írj ide.

2022. jún. 12. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volnék annyira biztos a helyedben, hogy nem egy kamuprofillal van dolgod. Erre gondoltam, bocsánat ha kiakasztottalak.

Üdv,

4-es

2022. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!