Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőd hajszíne nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd hajszíne nem tetszene, megkérnéd hogy fesse be másmilyenre?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Abban a pillanatban lapátra tenném a pasit...


Milyen jogon szól bele abba, hogy milyen legyen a hajam????

2022. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Dehogyis, basszus...


Tudod, ha szeretek valakit, akkor olyannak szeretem, amilyen. Lehet, hogy önmagában vannak olyan tulajdonságai, amik eltérnek az ideálomtól. Sőt, még olyanok is lehetnek, amik önmagában nem tetszenének. De egy teljes személyről van szó, nem pusztán apró jellemzők összességéről. Ha van barátnőm, akkor olyannak szoktam szeretni, amilyen. Ha ez nincs meg, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

Egyébként meg ha szerelmes vagyok valakibe, akkor az egyéniséget is szeretem és tisztelem benne. Nagy gyökérnek gondolnám magam, ha nekiállnék őt kényem-kedvem szerint alakítgatni.

2022. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az én barátom pont ma kérdezte meg tőlem hogy nem lenne e kedvem másmilyenre festeni a hajam. Kicsit fájt, higy nek tart szépnek úgx ahogy vagyok.
2022. jún. 20. 11:04
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Hát volt már rá példa...ilyen barna volt neki, de nekem nagyon tetszett volna feketében, és hát az lett.
2022. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Meg, de nagyon rafináltan! Érd el, hogy ő maga akarjon más hajszínt!
2022. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
össze se jönnék olyannal akinek nem tetszik a hajszíne.
2022. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Jó, azért ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne tetszenél neki.

Illetve hát nem tudom... ennyiből nem dönthető el. Ahhoz hallanunk, és látnunk kellett volna a körülményeket, a módját, ahogy ezt közölte veled, meg ismerni kéne a kommunikációtokat, és a kapcsolatotokat.

Attól, mert az embernek tetszik pl. egy másféle hajszín, az még nem jelenti azt, hogy a mostanit rondának tartja.

Persze, azt továbbra is fenntartom, hogy beleszólni semmiképp nem akarnék a barátnőm szokásaiba.

2022. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, te mit szólnál, ha a barátnőd arra kérne, hogy hidrogéneztesd ki az (amúgy sötétbarna) hajadat kukoricasárgára...????
2022. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#8: Szerintem nem vágod, hogy miről szól a kérdés.

A kérdezőt pont hajszínváltásra kérte meg a "párja".

2022. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Festett vagy eredeti hajszínről van szó? Mert ha én a barna hajamat befesteném méreg zöldre tuti hülyét kapna és finoman megkérdezné mikor tervezem átfesteni valami visszafogottra.

De ha a természetes hajszínemről lenne szó esze ágába se jutna más hajszínre rábeszélni.

2022. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!