Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác suliból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác suliból?

Figyelt kérdés
Na hát van egy srác sulimban aki idén ballag és márcsak 1 napom van hogy talalkozzak vele vagy hogy lathassam. Mégg rendesen sosem beszéltem vele csak pl.odajött zsepit kerni,mindig néz, valamikor integet es azt mondta aggódik értem,de tavaj ráírtam és nem írt vissza. Akkor viszont még mind ezek nem voltak és azóta kicsit máshogy nézek ki ami azt illeti,es nekem is tetszik ellégé de ha elballag nemtudom mit fogok csinalni. Írjak rá megint?Vagy hogy keressem fel?

2022. jún. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Élőben menj oda, beszélgess vele, aztán majd kiderül, hogy ő akar-e tőled vmit.
2022. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem menj oda személyesen hozzá,próbálj meg vele beszélgetni!

Én ráírnék a helyedbe,hisz ha már ugyis elballag nincs mit veszítened, és ha elmegy, és te nem tettél semmit,azt bánni fogod.

2022. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Élőben beszélj vele!!
2022. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi lett??
2022. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!