Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de elballagott mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos van egy fiú aki tetszik de az a bibi,hogy elballagott.Már kb 1 éve tetszik es most az utolsó pár hónapban úgy vettem észre,hogy egyre inkább elkezdett közeledni felém pl.integetett,zsepit kert,valamikor odaszolt,megvárt a büfénél,azt mondta aggodik ertem és folyton néz stb.Miközben meg ugy rendesen sosem beszéltem vele.Kb 1 éve ráírtam de akkor nem írt vissza mondjuk megértem mert akkor még semmi nem volt és ugy neztem ki mint egy kuksaszsak.Nemtudom mit tegyek szerintetek rá írjak vagy vlmi?

2022. jún. 28. 15:45
 1/10 anonim válasza:
89%
Persze, legrosszabb esetben nem válaszol. Csak vigyázz, nehogy kihasznalja, higy te kezdeményezel.
2022. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NTBS ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbáld meg. Tartozol magadnak ennyivel.
2022. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá most!
2022. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: Kihasználni bármit lehet, ha olyan az ember... Sőt, meg merem kockáztatni, hogy több kihasználás történik úgy, amikor a pasi kezd el nyomulni.
2022. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írj neki most.

Sok sikert!:)

2022. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát először is bekövettem és nem követett vissza,akkor bukta minden?🙁
2022. júl. 11. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A bekövetés nem konkrét. Írj neki.
2022. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom menni e fog de köszönöm megpróbálom,de ha nem követett vissza az nem egy jel,hogy esetleg nem kedvel?
2022. júl. 12. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Semmi gond nem történhet. A legrosszabb, ha nem ír vissza. Sok sikert! :-)
2022. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet még nem látta hogy bekövetted

Szerintem is írj rá, én tavaly hasonlóan jártam, csak hagytam is elveszni a dolgot. Szóval fel a fejjel és próbáld meg ;)

2022. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!