Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt 2 hónappal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt 2 hónappal a szakítás után is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

"Sokak" számára ismerős lehet a kérdés, mert pár héttel ezelőtt megkérdeztem ezt, de most lenne mellé egy másik dolog is.


A lényeg az, hogy eredetileg azért írtam ki a kérdést "anno", mert szakítás után 1 hónappal újra követni kezdett Instagrammon a volt barátnőm és érdekesnek tartottam ezt.

Ott sokak szerint túlreagáltam ezt és teljesen normális, mert csak kíváncsi (még mindig nem normális ez szerintem, de mindegy)


Tegnapelőtt este pedig Facebookon is bejelölt, majd rá pár percre küldött magáról egy képet.


Tehát összegzem: Véget ér egy nagyon rövid kapcsolat, amit lehet vitatni, hogy ki hibázott (maradjunk annyiban, hogy 6-ból 5 ember szerint kattos a csaj, a maradék 1 ember meg azért védi, mert a barátnője :D), de ez nem is lényeg. Véget ér egy kapcsolat, rá 1 hónapra újra feltűnik, majd tegnapelőtt szintén újra feltűnik és képet küldözget magáról.


Nem szeretném újra kezdeni vele, nem érdekel már annyira, csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi járhat egy ember fejében? Egy tökre értelmes lány egyébként, de ez nekem nagyon gyerekes viselkedésre utal. 2 hónappal a szakítás után is van energiája ilyenekkel foglalkozni?



2022. júl. 28. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy mások is mondták, kattos. Gyerekes játék a részéről. Szerintem az ilyen embereknél nincs magyarázat, hogy mit mért tesznek.

Vigyázz vele, pszichopata jeleket vélek felfedezni.

Miért nem tiltod le mindenhonnan?

2022. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normális,barátom exe ugyanezt csinálta.Félévvel a szakítás után miután 3x megcsalta,megpróbálta vissza konyorogni magat.Kepeket kuldozgetett meg olyanokat hazudott h barmit megtenne,szereti..stb.Én a helyedbe letiltanám mielött pokollá teszi az életem.
2022. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez olyankor szokott bekövetkezni, mikor másért hagy el, de a másik emberrel mégsem működik valami.

De lehet csak simán újra akarja kezdeni, ki tudja...

2022. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3# fején talaltad a szoget.Ra jon hogy sz@rul dontott es fut vissza az elozohozXD
2022. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Először leírod, hogy kattos csaj, és hogy semmit nem akarsz tőle, majd a végén hozzáteszed, hogy amúgy egy tök értelmes lány. Szerintem előbb el kéne döntened, hogy védeni akarod, annak ellenére, hogy hülyeséget csinál, vagy sem
2022. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet előzményeket is tudnom kéne, de nem áll nekem össze miért lenne kattos. Simán akar téged. Velem is megtörtént ugyanez, de tőlem rendesen meg is kérdezte. Igazából szerintem teljesen normális, lehet volt pár rosszabb élménye másokkal, vagy csak elkezdett hiányozni pár hozzád kapcsolódó dolog. Például nekem fél évvel szakítás után elkezdett hiányozni, hogy ritkán ölelgetek embereket. Szerintem mondd meg neki, hogy összejönni nem fogsz vele de ha akarsz (?) akkor beszelgethettek úgy a legegyenesebb.
2022. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert kattant, ne foglalkozz vele szerintem. Én nem jelölném vissza, az ilyen kattantabb csajokból kitelik hogy álhíreket terjeszt rólad, ha majd egy másik barátnőd lesz.
2022. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én páromat szakítás után 5 hónappal hívta el kávézni az exe, és ő el is ment, hogy elmondja neki, hogy már nem érdekli és nem szeretne tőle semmit. Utána még kétszer-hátomszor bepróbálkozott a csaj, de miután elég egyértelműen offolva lett, leállt. Néhány ember így működik, szeretnek drámázni.
2022. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!