Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha kiderülne az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha kiderülne az iskola egyik legjobb pasijáról hogy biszex?

Figyelt kérdés
Lányok nektek bejönne még attól?

2022. júl. 28. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem látnám rajta, hogy bejönnek neki a fiúk, akkor nekem oké.
2022. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Még nagyobb lenne a konkurencia.
2022. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
igazából nem nagyon érdekelne, attól hogy bi, nem változtat sok mindenen, ugyanaz az ember lenne
2022. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok lány, de nem értem a logikát. Attól, hogy biszex, még ugyan úgy vonzódik a lányokhoz, szóval az ő szempontjukból mindegy. Szóval magyarázd már el, hogy mégis mi a különbség a lányok szempontjából, ha biszex valaki?
2022. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyből ráugranék és berántanám a mosdóba🥵🥵🥵...komolyra véve:semmi.
2022. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 bőven van különbség, vannak lányok akik számára elveszti a vonzalmat egy biszex fiú, nem tud férfiként nézni egy olyanra aki a saját neméhez (is) vonzódik. Ezek között van olyan is aki konrétan homofób is. És sokszor ha biszex valaki, lehet vannak lányosabb dolgai mondjuk a szexben vagy azon kívül is, de ez nem törvényszerű, csak nem kell ezen sem meglepődni. Én ezeknek a tükrében tettem fel a kérdést.
2022. júl. 28. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy heteronak is ugyanugy lehetnek és vannak is "lányosabb" dolgai, amikor már eléggé megbízik a párjábán annyira, hogy kimutassa ezeket.

Mondjuk attól is függ mit értünk lányos dolog alatt...

De ha az érzékenyebb, érzelmesebb oldalt, akkor például az egyáltalán nem kéne, hogy lányos dolog legyen. Szimplán emberi. És ez inkább plusz pont, mintsem negatívum.

2022. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
#6 és azok a "lányosabb" dolgok csak akkor vannak, ha már kiderült róla, hogy biszex, vagy mi a bánat? És pont az ilyen lányok miatt, akiknek gond az, ha a másik biszex, sokan nem akarják ezt felvállalni.
2022. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos vannak nagyon homofób közegek, igazából én sokáig burokba éltem, és nem is hittem hogy van ilyen. (Marmint homofob kozeg suliba). Ha az, akkor szetszedik az "irigyei", jobb helyeken meg semmi sem lesz belőle, vagy max egy hetes pletyka téma.
2022. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Persze
2022. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!