Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kicsit is be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kicsit is be jövök neki?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik egy volt suli társam lassan 4 éve. 2 évet hanyagoltuk egymast mert párom volt. Mindig add kis intő jeleket mintha akarna valamit de perceken belul meg, meghatral.. van mikor csak néz engem de nem szolal meg ha nincs cigim ő mindig add ha innivalom sincs ad az ovebol.. mig nem keztem el ujra beszelni vele a haverjaival jart bulizni en is hozajuk csapodtam. De ha esetleg en nem megyek bulizni o se megy es ugye igy a tobiek se :3 multkor egy idegen csávo azt hitte hogy a baranoje vagyok de o erre nem szolt vissza semmit olyan furcsa volt..


17/L



2022. júl. 29. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem bejössz neki, csak félénk.
2022. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Lehet azért hátrál meg az intő jelek után, mert te nem jelzel vissza neki.
2022. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont most írt itt egy lány, aki ügyesebb volt, és meg is szerezte a fiút, pedig az is félénk volt.
2022. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg tenném én az első lépést. Csak mivan ha nem ugy sulne el a dolog es igy buknam a baratsagot is? Rajta kivul senkim sincs.
2022. júl. 30. 07:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kockázat.

Idáig ezt a fiúknak kellett viselni, de most már egyenjogúság van.

Lépned kell, ha szeretnél valamit.

2022. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű bejössz neki, de ha nem lépsz, és nem adod a tudtára hogy érzel akkor elég nehéz lesz, főleg ha már 4 éve így vagy.
2022. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!