Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről tudnánk beszélgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudnánk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja találkoztunk úgy hogy az ő baráti köre és az enyém, aztán együtt mentünk bulizni pénteken, majd tegnap egy házibuliba is együtt voltunk. Mi nem nagyon beszélgettünk sokat, viszont én szeretném megismerni a srácot, mivel nekem kezd kicsit bejönni, és most nem csak külsőre gondolok, hanem egyszerűen megfogott benne valami, tetszik ahogy hozzááll a dolgokhoz. Együtt énekeltünk tehát kicsit feloldódtunk tegnap, de még így sem tudtam vele beszélgetni, mivel nincs nagyon közös témánk. Szóval szeretnék ötleteket kérni milyen kérdéseket tudnék feltenni, hogy ne egy vallatásnak tűnjön meg ne erőltetett legyen, de azért közelebb tudjunk kerülni egymáshoz vagy legalább csak beszélgessünk.

2022. júl. 31. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak írj rá, aztán próbáljatok beszélni. Többek között ez mutatja meg, hogy mennyire jó köztetek a kémia.
2022. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg, őt mi érdekli.
2022. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Hány évesek vagytok? Nagyban függ tőle
2022. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!