Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van jobb ötlete?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van jobb ötlete?

Figyelt kérdés

Röviden, van egy lány és egy busszal járunk, gondoltam valahogy beszélek vele vagy valami ezért arra gondoltam hogy lekéne mellé ülnöm ha lehet ( amúgy mindig állok a buszon), de ha van szabad hely akkor fura és creepy lenne mellé ülnöm.

Csak az a baj hogy ez nagyon múlik a szerencsén is



2022. júl. 31. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne se fura se creepy, csak túlgondolod. De én is ezt tenném.

Szóval ha nem szokott figyelni, észre sem veszi, hogy mellé ülsz. Ha meg igen, azt 1részt nem mondja el, másrészt, ha felfigyel rád, az egy jó jel

2022. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, szólítsd meg. :) Biztos nem fog elrohanni!
2022. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok: hogy erre miért nem gondoltam?😂
2022. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Ha leszáll, tedd fel neki a kérdést:

"Hé paraszt, melyik busz vezet itt Budára?!"

El fog ámulni a szellemes műveltségeden, és beléd szeret egyből.

Próbáld ki!

Ha azt hinnéd, hogy nem jön be, gondolkodj el azon, hogy a Jöttünk, láttunk, visszamennénk c. vígjátékon is mindenki nevet! Szóval bízz csak ebben a szövegben, és bennem!

2022. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!