Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Mit gondoltok arról, ha pl egy busz/vonatúton az egyik fiú ismerősötök elalszik, és véletlenül rátok hajtja a fejét?

Figyelt kérdés
Nem vagytok túl jóban a sráccal, de nem is utáljátok. Nem beszélgettek vele sokszor, nem is nagyon ismeritek. A srác nem direkt hajtja rátok a fejét, pedig bejöttök neki. Mit gondoltok ilyenkor? Nem értenétek félre?

2022. aug. 1. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg így aludt el, de van rá esély, hogy direkt. Nekem semmit se jelentene.
2022. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
megbököm a vállát
2022. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem. Nem vagyok kispárna.
2022. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám hogy nem véletlen. És eldönteném, hogy mit gondolok, attól függ,melyik fiúról van szó.


De őszintén, magamból kiindulva, ez kb lehetetlen hogy véletlen történjen meg, ezért tuti ha ilyen van, az szándékos, és akar valamit a fiú.


Ha olyan személytől jönne, aki tetszik nekem, jól is esne ez a gyengédség és bizalom, ez a megnyilvánulás.❤️

2022. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod szerint ez nem véletlen, hanem egy próbálkozás.
2022. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen, akkor semmit.
2022. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem történt ilyen eset, legalábbis tudtommal. Egyszer lehet, hogy megtörtént (és akkor tényleg véletlen lett volna), de egyáltalán nem biztos
2022. aug. 2. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!