Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a helyes?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes? Melyikünknek van “igaza”?

Figyelt kérdés

A barátom most végzett az iskolával és éretségizett le. (19é.) iskola mellett dolgozott, diákmunkás volt a Tescóba. Ebbe a hónapba fogja ott hagyni, és a kérdés ami felmerül bennünk, hogy hogyan tovább, hova menjen dolgozni.

Munka opciók: 1. gyári munkás,esetleg targoncás;reggeli,délutános,éjszakai műszakokba osztva.

2. Második opció: az egyik testvérével Salzburgban egy raktàrban, ami a testvére elmondása szerint könnyű. (Minden pénteken járna haza,vasárnap este oda vissza. Hétvégén együtt tudnánk aludni[lentebb kifejtem]…)

(3. Keresni a közelben valami olyat,”amilyen” éretségie van[logisztikus],egy műszakos munkaidőbe.)

Nem lenne semmi problémám azzal hogyha ő éjjelesbe vagy délutánosba menne, csak nem tudnànk találkozni. Sajnos olyan a helyzet, hogy 27km-re lakik tőlem, és a találkozást eddig is úgy tudtuk oldani,hogy nála vagyok. “Titokba”. Édesanyukám tudja, szoktunk is együtt aludni,viszont apukám nem. Teljesen a kapcsolat ellen van, mindig mondja hogy ő el fog engem hagyni,undorito vagyok,stb. Nem jöhet hozzám. Ha jöhetne,könnyebb lenne,de lehetetlen.

Irjátok le a véleményeteket! Köszönöm:) 17L



2022. aug. 2. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Gyár
Külföld
Egyéb…
26 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a letjobb ha szakmájában helyezkedik el, akkor ha ő is szereti azt, illetve őt kérdezted már mit szeretne? Apukádtól elég nem szép, hogy így beszél a saját lányáról, hogy undorító, inkább az ő viselkedése az. Az meg pláne, hogy ő eldöntötte, hogy téged ez a fiú úgyis ott fog hagyni. Ezt miből számolta ki?! Matematikus?!:D .. a pénz a valóban külföldön van, viszont ha logisztikus szeretne lenni, akkor érdemes ezzel kezdeni, majd ha te is leérettségiztél, meg közösen kitudtok menni külföldre, persze, ha a barátodnak is jó. Tőle is függ, mennyire vágyna ki, vagy inkább dolgozna a szakmájában.
2022. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!