Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen csókoloztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen csókoloztam egy fiúval, akinek van barátnője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam. Nem tetszik a fiú, mert csak barátok vagyunk és kb 4-5 éve ismerem már. Neki mindig is tetszettem de aztán elvileg túl tette magát rajtam. Házibuliban mindketten nagyon durván ber*gtunk, ő egyáltalán nem emlékszik semmire, nekem néhány dolog van meg. Ami biztos, hogy többször elmondta, hogy szeret, hogy meg akar csókolni és le akar feküdni velem. Végül csókolóztunk de nem feküdtem le vele mert nemet mondtam. Tudtam hogy van barátnője és kérdezgettem is róla. Következő nap elmondtam a fiúnak mindent, amire emlékszem. Azt mondta elmondja a barátnőjének. Utálom magam és már három napja minden éjszaka sírok. Fel emészt a bűntudat és semmihez sincs kedvem. Mit tegyek? R*bancozást és egyéb jelzőket mellőzzétek, kérlek.

2022. aug. 3. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nőlj fel, és engedd el a témát.

Ha berúgni elég nagy vagy már, akkor a vele járó kellemetlenségeket is tessék felnőtt módjára viselni!

2022. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél bocsánatot.
2022. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fiútól már bocsánatot kértem, a lánynak nem szeretnék írni, mert nem akarom beleütni az orromat a kapcsolatukba, megint.
2022. aug. 3. 15:16
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Akkor pedig hagyd őket békén, amíg ez lecsillapodik.

És ne részegedj le többször.

2022. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen távolodj el az egésztől.
2022. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mit tegyek hogy ne gyötörjön annyira bűntudat és hogy ne gondoljak erre minden percben?
2022. aug. 3. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos... ez van.

Örülj neki, hogy nem valami nagyobb disznóságot követtél el, ez még istenes. Leckének is jó volt, igaz?

2022. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Azt tudod tenni, hogy tanulsz az esetből és legközelebb megkérdezed, hogy van-e barátnője, illetve nem iszol annyit, hogy manipulálni lehessen.
2022. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned. Ez nem a te problémád, hanems a srácé.
2022. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
22%
Velem is volt ilyen. Én egyetemet váltottam, azóta is csak sodródok. Ők boldogok, összeházasodtak és gyerekük született... úgyhogy tiéd a jövő! :D
2022. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!