Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek rendben van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés

Unokahugom, tizenhárom éves és nemrég vesztette el a szüzességét. Korán erő típus és sokkal idősebbnek is nézki de szerintem ez akkor sem normális. Közel állunk egymáshoz ezért tudok róla, szüleinek nem mondta el.

A srác ha jól tudom tizenöt. Nem is tudom mit kéne csinálnom szüleinek ne mondjam el?

17/l



2022. aug. 5. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
semmiképp ne tedd, mert amit tudsz az bűncselekmény, bár a 15 éves nem büntethető. Szerintem ne mondd el, majd ő elmondja ha akarja.
2022. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Irigy vagy? :D
2022. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Azt csak te álmodtad, hogy büntetendő. Akkor a 15 évesek harmadát börtönbe kellene zárni. Nyilván ezért (is) nem az.
2022. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Büntetendő, de 15 évesen nem büntethető.
2022. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Egyébként, elég kiakasztó de a második válaszoló rám írt, 28 éves hogy ő szívesen élvezte volna az unokahugom szüzességét és hogy velem is szívesen ismerkedne. Miután elutasitottam le írta hogy sok lány, nálam fiatalabb jelentkezője van. És hogy egy tizenhárom evéssel is randizott. Tudom hogy gáz van a világban de hogy ennyire. Lassan 30 évesen szerintem nem ilyen korú lányokkal kéne randizgatnia de tényleg és ha valaki évvel egyetért..hat hűha

Pár éve még azt is elitélték sokan ha valaki tízennégy évesen vesztette el most meg már itt tartunk.

2022. aug. 5. 19:24
 6/23 A kérdező kommentje:
elvette*
2022. aug. 5. 19:24
 7/23 A kérdező kommentje:
A hibák miatt bocsánat, autocorrect
2022. aug. 5. 19:25
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem büntetendő.

Egy 12-14 éves személlyel egy 14-18 év közötti személy bármilyen - közös megegyezésen alapuló - szexuális tevékenységet végezhet.


Egy 15 éves pedig büntethető, már ha büntetendő cselekményt követ el.

2022. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Hát az tényleg elég durva ha egyy 28 éves ilyeneket csinál na és az büntetendő
2022. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam a #2 te hülye vagy. Nem ìrtam privàtot. Valakivel összetévesztesz. Az irigy vagy kommentem nem teszett mi? Ìgy kell bosszút àllni te alattomos!
2022. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!