Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem?

Mitől fájhat a mellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal 2-3 napja lefeküdtünk többször is,mindig úgy csináltuk hogy először gumi nelkul sztem max 10 mp et aztan felhuztuk a gumit. Nem vagyok termekeny idoszakban. 1 het mulva kell majd megjonnie,erzekenyek lettek a melleim,ami mensi elott mindig igy szokott lenni,viszont most kicsit beparaztam,lehet hogy terhes lennek? vagy ez a menstruaciom kozeledte miatt van?! koszonom elore is a valaszokat

2022. aug. 5. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszen hogy baj van, hisz szokásos. Ha nem jönne meg, csinálj tesztet hogy ne idegeskedj ezen. Meg normális védekezés hogy alapból kizárd ezt az opciót.
2022. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi plusz pont a felvetelin! :D
2022. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Lehet abból baj hogy pár mp ig gumi nelkul csinaljuk? persze csak akkor ha nem vagyok termekeny idoszakban,bar ez sem

biztos mivel nyilvan akarmikor johet egy hirtelen peteeres vagy valami baki,viszont szerintetek nagyon veszélyes ez így?

2022. aug. 6. 00:12
 4/20 anonim válasza:
100%
#3 Nem bántásból, de keresd fel a nőgyógyászod és ő majd felvilágosít erről, ha már anyud nem tudott.
2022. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
87%
Hat ugye van elővaladék is, ami 10 mp alatt is bőven elő jön, és tartalmaz spermiumot. Természetesen annak jóval kisebb az esélye, de nem árt az óvatosság szerintem.
2022. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak az ejakulációtól eshetsz teherbe, hanem az előváladéktól is, ami már akkor kijöhet, amikor feláll neki. Nincs olyan opció, hogy gumi nélkül bedugja, ha nem akarsz teherbe esni.
2022. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 BotondH válasza:
100%
első együttlét után irány a nőgyógyász :)
2022. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Nőgyógyász vagyok, több, mint valószínű,vhogy terhes vagy. Van egy eladó babakocsink, ha érdekel.
2022. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék,kérlek ne itt töltsétek ki a rosszindulatotokat.
2022. aug. 6. 13:30
 10/20 A kérdező kommentje:
7 es miért?
2022. aug. 6. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!