Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy fiú barátom tegnap rám írt, hogy hogy vagyok, ami nagyon nem vall rá, mert senkitől se kérdezi meg, hogy hogy van inkabb megvárja, hogy a másik fél kérdezzen rá, hogy ő, hogy van és majd ő vissza kérdez. Nekem ez még most nem is lett volna érdekes, de előtte névnapjára én voltam az első aki felköszöntötte, mert egy pár nappal előbb adtam oda neki amit vettem neki mert a névnapján nem lett volna otthon, mert másnap már utaztak el, és amikor oda adtam neki az ajándékot kaptam tőlle egy ölelést. De tudni kell, hogy ő nagyon nem szereti az öleléseket, ha valaki meg szeretné ölelni taszítja a másikat, hogy hagyja abba. Ő nem szokott senkinek se ölelést adni, mert tênyleg utálja. Ez esetben meg magától adott ölelést. Mielőtt valaki félre értené nem reagaláom túl a dolgokat, csak gyanús, hogy miért csinálja ezt mert nem vall rá. Tudnátok segíteni, hogy vajon miért csinálja?

2022. aug. 7. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő tud segíteni. Kérdezd meg, hogy mire föl ez a változás.
2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(*tőle)

Ennyiből én még nem következtetnék semmire, de ha több ilyen jelet is észreveszel, akkor lehet, hogy bejössz neki.

2022. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!