Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom összeverekedett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom összeverekedett egy haverommal. Hogyan kéne ehez viszonyulnom?

Figyelt kérdés

Mielőtt neki áll állnatok szidni a paromat hogy milyen agresszív, szeretném elmondani hogy nem az, udvarias úriember, soha ezelőtt nem csinált ilyet.

Van egy srác akinek mindig is tetszettem, többször hívott randira de en mindig vusszautasítottam, nem szerettem volna járni vele, amikor nyomult mindig kértem hogy hagyja abba. A legutóbb egy közös barátunk szülinapján mindhárman ott voltunk és az a srác elég sokat ivott. Az elején csak megjegyzéseket tett rám, de aztán egyszer amikor kimentem utánam jött es elkezdte fogdosni, meg minden. A barátom (ő nem nagxon ivott) észrevette hogy ketten mentünk ki, utánunk jött és teljesen kiakadt, megütötte a srácot és összeverekedtek. Senki nem sérült meg komolyabban szerencsére. Egyfelöl örülök hogy a parom megvédett, de közben nagyon nem támogatom az erőszakot. Viszont nem tudom, hogy ez mennyire teszi tönkre a baráti társaságot, de a szülinapos eléggé ki volt akadva, hogy a buliján balhéztak.



2022. aug. 14. 14:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Megkérném, hogy ezt legközelebb máshogy intézze. A leírás alapján ő ütött először és ez az, ami engem a leginkább zavarna. Persze, védje meg magát és engem is, de csak akkor reagáljon így, ha a másik is támadólag lép fel ellene.
2022. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Igen ez engem is zavar, de a masik srác meg velem volt erőszakos. Le akart fogni, megszorította a karomat, meg fogdosott.

Viszont eddig elítéltem az erőszakot és a beszélgetés híve voltam, ha más csinálta volna, biztosan azt mondtam volna, hogy nem helyes. Megértem a barátom reakcióját, de jobban örülnék, ha legközelebb mashogy reagálna.

2022. aug. 14. 14:39
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
"de jobban örülnék, ha legközelebb mashogy reagálna." - Ennyit kell mondanod neki.
2022. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem mi a kérdés örülj hogy megvédett a másik fiú megérdemelte amit kapott.. ha az én párom megvéd örülök neki hogy számíthatok rá főleg hogyha valaki szorongat meg erőszakos..

Ha nem tetszik szerezz magadnak egy olyan fiút aki beszari és nem fog melletted kiállni.. biztos nagyon jó lesz..

2022. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 már bocs, de ha szerinted valakot csam úgy lehet megvédeni hogy megvered, az nagyon gáz. Senki nem mondta, hogy baj hogy kiállt értem, de szerintem a verekedés az már a legvégső dolog, amikor nincs más. Persze, ha szerinted ez annyirra rendben van, akkor állj össze nyugottan olyanokkal, akik minden szóra ugranak, hátha wgy vite közben neked is lever egyet
2022. aug. 14. 14:48
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Látszik hogy max 14 éves vagy..

Nem azt mondtam hogy mindent így kell megoldani, de az a normális ha egy fiú megvéd, lehet hogy több is volt ebben a dologban, esetleg a barátodat ingerelte mikor nem láttad..

Ha emiatt neheztelsz egy pillanatra a barátodra nem vele van a baj.

Ezek szerint nem illettek össze!

2022. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha én is azt látnám, hogy valaki erőszakos a párommal, akkor tőlem sem kapna dicséretet!


Jóhogy már nem sajnálod azt a köcsögöt

2022. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
#6,#7 egyetértek veletek!
2022. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%
Mindkettővel megszakítani a kapcsolatot.
2022. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Màr nem azért, de a srác erőszalps volt nem? Gyakorlatilag ha a barátod nem lép kozbe lehet, hogy megeroszakolt volna... hat en a helyedbem ugy beszartam volna, eszembe nem jutott volna, h a baratomat eliteljem, mert megved, mikor engem BANTANAK! Nyilvan lehetett volna, hogy eloszlr szoban figyelmezteti, de o is ivott + ahogy irtad ez a srac mar regota nyomul rad, ki tudja mondott e valamit a baratodnak, mikor te nem hallottad... oszinten az én barátomtol is konnyen lehet, hogy kapott volna 1-2 pofont, amiert leszidtam volna, h miert keveri magat veszelybe, de orultem volna, h a baratomnak ennyit jelentel, h megvéd, ha eroszakoskodnak velem. Szoval en ezen nem akadnek fent, ha maskor nem eroszakos.
2022. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!