Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Kavartam egy fiúval. Nagyon részeg volt. Ott hagytam a buli után mert csak le akart feküdni velem. Lehet nem is emlékszik rám. Aztán másnap kavartam egy másik fiúval egy másik buliba de ott volt a tegnapi fiú és nagyon nézett. Lehet emlékezett rám.

2022. aug. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nagyon részeg nem feltétlenül felejt el solgokat.

Azr meg hogy gáz-e neked kell eldöntened

2022. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Lehet, hogy rémlett neki az előző este, de lehet, hogy egyáltalán nem. Gondolj csak bele: ha tetszettél neki tegnap, miért ne tetszenél neki ma is?
2022. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha úgy is csak le akart veled feküdni akkor mindegy mivel mással is le akar ezért ő is fog mással kavarni ha talál olyat, szóval annyira nem gáz.
2022. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, hogy minden nap mással kavarsz.
2022. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy akármennyien tartják hülyeségnek hogy a pia miatt kavar valakivel az ember, egyáltalán nem az. Én is kamatyoltam olyan nőkkel hogy véletlen se mondanám el senkinek és csak a pia miatt volt. Részegen minden lány megszépül meg előjön a "ha nincs ló jó a szamár is", szóval ha nem volt kéznél jó nő beértem a kevésbé jóval is. Szerencsére általába nem bányarémek voltak azért de nem is szépségek :D Aztán ha láttam őket valahol le se tudták venni rólam a szemüket én meg próbáltam megemészteni hogy hozzányúltam ilyen retkekhez :D
2022. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!