Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon kínos dolog volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kínos dolog volt?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, beszélgettünk, és azt hittem ő is kedvel. Elhívtam, hogy van-e kedve kettesben beszélgetni egy parkban, sütök palacsintát, piknikezhetnénk. Mondta, hogy persze. Annyira jó érzés volt, hogy végre nekem is randim lesz, ráadásul egy helyes sráccal. Egész délután erre készültem, szép gyümölcsöket kerestem, a bátyámat kértem meg hogy vegyen egy üveg rozét, (már csak egy hónap és én is vehetek:)) csináltam palacsintát. Iszonyat kínos volt piknik kosárral villamosozni, de mindegy, tökre izgultam. Persze a srác nem jött el, elég szomorú vagyok, de meg nem lepődtem. Többször hívtam, de csak este 9 fele hívott vissza. Mondta, hogy sajnálja, csak randija volt, de nagyon megértő vagyok, hogy elnézem neki. Ezért azt hazudtam, hogy semmi baj, amúgy is csak azért hívtam mert nem tudtam menni… Annyira gáz ez az egész… mármint azért nem jött el a “randira” mert randija volt.😂 Igazi idióta vagyok, igaz? 17L

2022. aug. 16. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy idióta- Ő volt az, aki nem hogy nem tette egyértelművé, hogy nem randiként gondol a találkozótokra, még rá is szervezett egy randit, és arra se vette a fáradtságot, hogy szóljon róla. Ez nem a te hibád volt, itt ő volt a bunkó. Meg se érdemel téged.
2022. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Idd meg a rozét, sírj egyet és felejtsd el a pancser csávót. ;) Eljátszotta az esélyét.
2022. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromi tahó volt. Neki kéne kínosan éreznie magát. Az ilyenekért nem kár, örülj, hogy hamar kiderült, mekkora paraszt.
2022. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő részéről igen. Minimum szólhatott volna hogy mégse jó, rakjátok át. Nem tudom hogy gondolja hogy ennyivel el van felejtve.
2022. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Ezt olvasni is kinos volt:D
2022. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy idióta, pont ellenkezőleg! Kevés ilyen lány van, aki így készül egy randira, ilyen kedvesen, aranyosan és személyes jelleggel. Ő egyébként eléggé tapintatlan és éretlen, hogy ha már megbeszél egy lánnyal valamit és nem tud elmenni, akkor kérjen elnézést és mondja le előre, de semmiképp se szervezzen rá más dolgot kéretlenül. Főleg, még ha sejthette is volna, hogy te is randira készülsz vele. De ezt be kell tudni annak, hogy még fiatal és egyszerűen nem látja át a dolgokat, gondolom, tehát nevezhetjük bunkóságnak (az is), de ez van.


Viszont ezek alapján szerintem már ne kezdj a sráccal, mert hiába a fiatalsága, szerintem leírta magát. Kevés a valóban udvarias srác, de hát léteznek és náluk kellene próbálkoznod :)


Amúgy tényleg nagyon-nagyon kedvesen gondoltál erre az egészre, az ilyen ritkaság számba megy, szóval részemről le a kalappal, igazi főnyeremény barátnő leszel majd valakinek. Ne keseredj el, ilyen ez a tinikor :D Én fiatalon elájultam volna az örömtől és izgatottságtól, ha egy ilyen lánnyal randizhatok! Szóval hajrá a továbbiakban és még egyszer: azta! :)

2022. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, de aranyos vagy :) ne foglalkozz ezzel a fiúval, nem érdemel meg. Eskü jó volt olvasni, hogy így készültél, h a kedvében járj, hidd el, hogy lesz olyan srác, aki nagyon nagyon értékelni fogja ezt. Ne fogd fel kínosan, itt nem te voltál a hulye, hanem ő...
2022. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Nyam-nyam, palacsinta.. <:(
2022. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

jó nagy ívben kerüld el ezt a bunkót!

hidd el, ilyen kedvességgel és lelkesedéssel találsz majd olyan pasit, aki ezt értékelni is fogja!

2022. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, ne erezd rosszul magad.


Es ne aggodj a randik miatt, lesz meg boven, hidd el.

2022. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!