Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak a srácra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a srácra?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt barátom, idén nyáron anyukám munkahelyére ment egy srác, akinek a vezetékneve ugyanaz volt mint egy bácsinak aki régen a falunkban élt. Aztán anyukám nem olyan szigorú, hanem inkább viccesen "bolond", szóval elkezdett beszélgetni a bácsiról hátha az unokája vagy ilyesmi.

Közben írt nekem chaten, hogy van ez a srác, és hogy ő is azokért a dolgokért rajong mint én.

Aztán így anyukámon keresztül, tulajdonképpen beszéltünk egymással😂


Mivel a srác csak nyári munkára ment, már nincs ott.

És élőben sem találkoztam vele, de ahogy anyukám mesélte, szerény, vicces meg tök sok a hasonló bennünk.

És pont ilyen a srác az ideálom.


De soha nem is beszéltünk igaziból, szóval fura lenne így ráírni.

De ha mégis akkor, hogyan kezdjem?

Hogy: " szia, én vagyok annak a nőnek a lánya aki veled dolgozott"


Mármint tudja, hogy az vagyok mert be is jelölt facebookon, de írni nem írt xd


Nem vagyok rámenős. Csak tényleg tetszik a srác, így ahogy anyukám mesélte.


Tudom fura.



2022. szept. 1. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát hány évesek vagytok? :)
2022. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
+1
2022. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell magyarázkodni ki vagy. Csak írj egy sziát, aztán ha tényleg annyi közös van bennetek és tényleg olyan jófej, simán alakul magától a beszélgetés. Nincs veszíteni valód.
2022. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem paráznék rá ráírnék, hogy már le is mondtál rólam nem is keresel? vagy valami bar0mságot. Kacérkodj vele.
2022. szept. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irj ra egyszerűen hogy Sziia, aztan ugyis vissza fog irni kerdezd meg tole hogy miujság, vagy hogy hogyvan, uttana ha kerdezi hogy amugy hogyhogy irtál neki, akkor leirod hogy valahonnan ismerős neked, vagy amugy sztem ezt is fullra be kamuzhatnád hogyha megkérdezne hogy, hogyhogy írtál neki, akkor irnád hogy valahonnan ismerős neked, csak nem tudod honnan meg stb kis kamu duma , és már megvan a beszélgetés lehet szoba jonne anyud vagy ilyesmii
2022. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!