Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha 20 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha 20 évesen még szűz vagyok? F

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 21:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

szerintem semennyire se nem

19/f

2022. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát pedig én eléggé annak érzem
2022. szept. 6. 22:10
 3/38 anonim ***** válasza:
17%
Hivj egy fizetost ha nemtudsz becsajozni
2022. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Fizetőshöz nem megyek, azokat utálom. fszom se akar elkapni valami nemi betegséget
2022. szept. 6. 22:19
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2022. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit sem.

Foglalkozz azzal ami boldoggá tesz és leköt, közbe pedig ismerkedj minnél több helyen, előbb utóbb találni fogsz egy magadhoz illő csajt. Ha stresszelsz rajta akkor viszont egyre nehezebb lesz. Egyetemen 2 srácot is ismertem, akik 20-22 éves korukig nem is csókolóztak, munkahelyemen ismertem egy csajt aki szintén 22 évesen lett először kapcsolatba, azóta tudtommal mindannyiuknak tartós párkapcsolata van, egyik srácnak már gyereke is. Hozzáteszem rengeteg veled egykorú van hasonló helyzetben, csak titkolják a helyzetüket mert "gáznak" tartják, miközben kicsit sem az.

2022. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

"Foglalkozz azzal ami boldoggá tesz és leköt,"


nem tesz boldoggá semmi.


"közbe pedig ismerkedj"


és hol ismerkedjek? neten vagy nem írnak vissza vagy letiltanak, élőben meg vagy úgy tesznek mintha ott se lennék vagy elküldenek melegebb éghajlatra

2022. szept. 7. 01:08
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 10 olyan fiú/férfi ismerősöm van, aki 20+ és szűz. Van akinek volt rá lehetősége de nem élt vele valamire hivatkozva. Ez teljesen normális. Nem maradsz le semmiről ha nem tervezel cölibátust :)) előnyöd hogy érettebben állhatsz a dologhoz, és egészségesebb, tudatosabb lehetsz ezen a téren mint az a felelőtlen, felvilágosítatlan 15 éves aki 20 éves korára összeszed 2 utódot. Persze van aki 15 évesen is okosan csinálja na.. s attól a baj bárkivel megtörténhet. De érted a lényeget.
2022. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
tökmindegy hogy érett vagy éretlen az ember ha leszarják a nők....
2022. szept. 7. 01:16
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nőket okold, amiért eddig nem jött össze. Amúgy nem szégyen, nem gáz, max te érzed annak. Úgy látom, eléggé önbizalom hiányos vagy. Ezen dolgozz kicsit és máris nem fognak elutasítani.
2022. szept. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!