Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Hétfőn a gimnáziumunk tartott egy kulturális napot. Itt meglehetett nézni előadásokat, múzeumi tárgyakat.

Illetve volt egy terem ahol mindenféle finomságot meglehetett kóstolni. Illetve az egyik teremben a lányoknak volt egy csomó alapozó és smink készlet amit kipobálhatnak. Éppen fogtam magamat arra jártam. És elkap az egyik lány, akivel korábban beszéltem már egy-két alkalommal, hogy ő kiszeretné festeni a körmeimet és az arcomat. És én nemet mondtam neki. Most tegnap pedig az egyik haverom aki az osztálytársa csináltunk egy közös képet közbe a csaj is dumálgatott velünk és kérte, hogy hadd álljon be egy-két képre.

Egyébként csak tavaly április végén kerültem át ebbe a suliba. Ezért is nem beszéltem vele sokat.

Én 11-kes vagyok ő 10. Nem egy csúnya lány, a szép és az átlagos között van.

Azon egyébként elgondolkodtam, hogy lehet hiba volt, hogy nem hagytam neki, hogy kifessen. Úgysem kezdtek volna el nagyon cikizni az ott tanulok mert mindenki elég jó embernek tűnik. De ha mégis akkor is úgy gondolom, hogy egyszeri alkalom. Bár én nem is ezen aggódtam. Hanem azon, hogy haza felé a buszon meg amit még lekell sétálni ott mit szóltak volna. Illetve a szüleim ha megláttak volna. XD

17/F



2022. szept. 10. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele többször, aztán ha úgy érzed vevő rá, akkor hívd el valahova pl. sétálni.

Én ezek alapján azt mondanám, hogy bejössz neki. Sok sikert!

2022. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet.
2022. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!