Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből mit szűrnétek le,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mit szűrnétek le, lépnétek valamit?

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó.

Tavaly jött a sulinkba és első perctől mikor megláttam kiszemeltem magamnak. Aztán rájöttem a nevére és hogy amúgy már régóta ismerősök voltunk facebookon. Akkoriban tinderen is matcheltünk és beszéltünk pár szót aztán annyiba maradt. A suliban mindig nézett, meg én is őt.

Valahogy aztán egy idő után rávettem magam hogy lépjek valamit ne csak várjak mindig a csodára, nem vesztek vele semmit. Facen ráírtam ez ilyen bő féléve volt. De nem írt vissza. Így hagytam is.

De most is hogy elkezdődött megint a suli, szoktam látni néha és ugyanúgy összenézünk bámul meg ilyenek. A multkor sztorimba reagált a képemre is. Akkor gondolom én is tetszek neki meg már amúgyis kiderült ez a tinderen is. De nem értem akkor miért nem írt vissza mikor facen írtam neki.

Ebből nektek mi jönne le? Én lányként ennél többet már nem tudnék tenni, nem futok senki után sem. Nagyon ritka ha én egy fiúra ráírok, de kártalan volt mert nem írt vissza. Most meg mégis úgy látszik hogy bejövök neki, nem lehetek semleges.

Ilyenkor nem lehet semmit csinálni? Tényleg már régóta tetszik nagyon és olyan jó lenne megismerni de ez nem jött össze hiába próbálkoztam.



2022. szept. 15. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy egyszer reagált a képedre szerintem azzal nem kell foglalkozni. Az a tinderes sztori meg régen lehetett. Majd ha akar valamit lép. Max megkérdezném miért reagált a kepemre. Lehet van neki olyan dolga ami miatt most nem akar ismerkedni vagy csak nem jössz be neki
2022. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nehogy lepj fele, minden megtettel, de o nem akart tovabb ismerkedni.

Sztem nem is akar teged vagy kapcsolatot

2022. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is majd ír, ha akar valamit.
2022. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy kérdező?mert ha tinderen egymásra találtatok de aztán mégis a kövi évben suli jött akkor valószínűleg egy 16 éves kislány vagy aki már 16 évesen tinderezik
2022. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Károly NE TEDD!!!!
2022. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet hogy simán cska nem látta hogy facen ráírtál? Ha meg látta, akkor szerintem többet már ne tegyél. Ha akar valamit, akkor majd lép ő.
2022. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!