Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam, hogyan derítsem ki, hogy én is bejövök-e neki? L

Figyelt kérdés

És hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?


Össze vontak minket egy másik osztállyal és most nagyon sokan lettünk az osztályban(28-an) és ott van az a fiú aki nagyon bejön.



2022. szept. 16. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Osztálytárssal nem szerencsés kezdeni.

De beszélgess vele, mint bárki mással. Hogy érzi magát, tetszik-e neki, hogy összevontak benneteket, stb. Ne közöld vele, hogy mint fiú tetszik. Úgy beszélgess, mint a többi osztálytársaddal. Ismerkedj. De ne csak vele, a többi új osztálytárssal is. Aztán majd adódnak helyzetek, amikor kiderülhet, hogy amúgy is érdeklődik-e irántad. Hagyj időt.

2022. szept. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Hat nem jo otlet azonnal osszejonni, elobb ismerjetek egymast.

Most gondolj bele, ha osszejottok es majd csunyan elvaltok, akkor evekig nezhetitek egymast …

2022. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is egyelőre csak beszélgess vele. Hidd el, ki fog derülni, ha bejössz neki.
2022. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%

Igen, szerintem is a beszélgetés lesz a jó. Kedveltesd magad vele meg,de ne érezze hogy tetszik neked, és úgy derítsd ki. Amúgy meg 28-an?

Mi 31-en vagyunk.

2022. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

28 az nem is sok, mi 38-an vagyunk

10. osztály

2022. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!