Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja ismerkedek egy lánnyal a badoon. Ebbe a 2 napba úgy érzem megtaláltam a közös hangot. Ma pedig már vissza se ír. Mi lehet az oka? Fent van, de ma egyáltalán nem ír.

Figyelt kérdés
Hagyjam, vagy még várjak?

2022. szept. 22. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Kis emberek kis problémái! Nem a badoooon kell ismerkedni hanem személyesen!!!
2022. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Ha a csaj nem ír akkor a másik pasival randizik épp, akiről te nem tudtál.

A nők badoon több pasival egyszerre beszélgetnek, aztán majd valamelyikkel talizik, ha jól alakul a többinek nem válaszol többé vagy csak simán letilt.

Tapasztalatból mondom.

2022. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Értem. Most nincs fent. 1 órája volt elérhető. De ma nem írt.


Tegnap és azelőtt megvolt a nagy hangsúly. Pár percen belül vissza irt. Felejtsem el, vagy várjak még vele?

2022. szept. 22. 20:34
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát ne tedd fel rá az összes lapod...

Haladj tovább aztán vagy jelentkezik vagy nem (tuti nem fog)

2022. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Rendben van. Ezért se élem/éltem bele magam. Nem akarok pofára esni. Kitudja nem e csak szivat.
2022. szept. 22. 20:59
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Alap igazság: 1 nőre Badoon, Tinderen meg az összes online platformon 10 férfi jut. 1 férfira meg 10 nőből jut 1.


Ebből következik, hogy ha te 2 napig tök jól elbeszélgettél egy csajjal, majd pedig hirtelen nagy a csend, akkor csupán a 2-3 nap alatt a 30 jelentkezőből jött egy nálad jobb, vagy legalábbis olyan, aki számára izgalmasabb. A példa kedvéért: egy átlag férfinak a matche egy nővel legyen mondjuk heti 5 nő. Ez csak példa. Szóval ha te férfiként párba állsz 5 nővel, addig 1 nő hetente párba áll 80 férfival. Ő ebből a 80-ból rangsorolni fog, nem fog nyilván 80 emberrel cseverészni. Ha szerencséd van akkor te benne leszel ebben a körben, ha meg nincs, nos, akkor el fog tűnni.


Ha jót akarsz magadnak, elfelejted ezeket a netes társkeresőket, pont azért, mert a nők ezt sok esetben csak önbizalom növelésre használják, másrészt meg csak és kizárólag addig vagy terítéken, míg nem jön egy nálad jobb. A nagy számok törvénye alapján pedig (ahogy az előbb is írtam) jönni fog nálad jobb, ha tetszik, ha nem.

2022. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Amit a #6-s ír az teljesen igaz, csak a szomorú tény, hogy egy átlagos nőre is 2 héten belül 1000 pasi jut.

(tudom, mert láttam 1 női ismerős adatlapját, 3 vacak képe volt, tök átlagos csaj vagy átlagon aluli és 1100+ férfi kedvelte...)

2022. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam amit az utolsó írt. Férfi adatlapommal ami a valós alig voltak matchek a nőkkel amelyikkel volt azok közül kevés írt többi egyáltalán nem. A női kamuprofilomon meg minden percben volt üzenet meg like és 1 óra elteltével mindig 99 like + volt! Sőt azt hallottam hogy ha nőként regisztrálsz és nem raksz fel képet akkor is jönnek a likeok 1000-rel de ha férfiként semmit nem csinálsz napokig nem lesz semmi. Milyen egyszerű a nőknek mi? Bár nekik sem álom a társkereső, nekik lenne könnyebb dolga de az sem a legkönnyebb hogy válogatni kell de még mindig jobb a napi 1 matchnél!
2022. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen mert azok kamuk. Én azt megnezem hogy a képe igazolva van -e.
2022. szept. 23. 16:18
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

Ha elfogadsz egy tanácsot, nem neked való a Badoo meg Tinder.

De tényleg. Nem az értelmes nők hadát találod meg rajta hanem egoboostoló p1csákat, meg egyéjszakásnakvalóakat. Én is csak alkalmira használom. Elhúzok 50-et jobbra, abból 20 legalább engem is jobbra húz mindre ráírok hogy szia tali? (felesleges húzni az időt) 20-ból 2-3 benne van és lehet is alájuk durrantani. De amúgy marhára vigyázni kell ezekkel az appokkal, mert majd mikor találkozásra kerül a sor véletlen kiderül hogy k4rva és pénzt akar kérni, aztán meg ha ellenzed jól rommávernek a nagy kajmán strigók. Meg amúgy 10/5 képen fullos élőbe meg a lábamat nem törölném meg benne. Ja és ez tényleg igaz történet alapján... Nem ott fogod megtalálni életed szerelmét max valami csoda folytán.

2022. szept. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!