Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most utál engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most utál engem?

Figyelt kérdés
Megcsokoltam egy fiut elso talalkozasunkkor, de o nagyon felenk es most attol tartok hogy utal engem es egy ribizlinek gondol..
2022. szept. 22. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tom, ezt sztem csak úgy lehet rendesen megválaszolni ha többet mondasz.

A fiú a csók előtt milyen volt? Beszélgetett veled? Boldognak, érdeklődőnek tűnt?

A csók után mit csinált/mit csináltatok?

És hosszabb távon utána mi történt? Pl. ha még nem ismertétek egymást akkor mondjuk beszélgettetek máskor is

2022. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csendes volt

Nem tűnt boldognak

Beszélgettünk és akartam menni vele sétálni de nem jött

Nem beszélgettünk azóta

2022. szept. 22. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy talán túl kezdeményezőnek gondol, de attól még nem biztos, hogy azonnal könnyűvérű leszel a szemében. Lehet, hogy tetszeni fog/tetszik neki, hogy határozott vagy. A találkozás előtt mutatta jeleit, hogy tetszel neki? Lehet bizonytalanságra fogni, hogy nem akart sétálni menni, de lehet, hogy át kell gondolnod újra, hogy vajon mit érez irántad.
2022. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok, és egyetértek a 2-essel
2022. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen
2022. szept. 22. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy utál, inkább csak túl gyors volt neki ez.
2022. szept. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!