Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán szakítanom kéne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Barátnőn (16 éves) Egy szórakozóhelyen voltak, mondta hogy az egyik srác le akarta kapni (megcsókolni) és le is taperolta rendesen.

Nem tudom mit kéne tennem, azóta folyamatosan kattog az agyam, és fètèkeny vagyok folyamatosan. Nem tudom már úgy megcsókolni hogy ne jutna ez eszembe, és ne elevenedne fel bennem. Mindig is ettől tartottam hogy lesz egy ilyen eset, és most bekövetkezett... Nem is tudom, egyszerre legszívesebben egyedül is lennék, de egyezerre vele is



2022. szept. 30. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

16 évesen még mindennaposak ezek a történetek. Ne hidd, hogy a barátnődnek nem tetszett a dolog.

Sőt ha ennyit bevallott, akkor ott több is történt.

2022. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Le AKARTA kapni, azaz nem kapta le. Innentől felesleges ezen gondolkodnod.
2022. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen szakítanod kellene mert nem bízol benne. És paranoiás is vagy, úgyhohy nincs értelme annak hogy kapcsolatban legyél.
2022. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Rögtön hagyjad ott.
2022. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

#3

Látom anyukád gyakran csinált ilyeneket a maga idejében.

2022. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha nem történt semmi és ezt a barátnőd még el is mondta (ami kicsit fura, de hát korotokat tekintve megértem a gyerekes viselkedést), akkor szerintem nincs miről beszélni.


Viszont ha te mindig féltékeny vagy, arról kellene beszélned a barátnőddel, hogy mi váltsa ezt ki belőled és mivel tudnátok javítani rajta.

2022. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés hogy a baratnod akarta-e vagy nem akarta-e.

Bár szerintem több esély van arra hogy nem,aki ilyet akar az nem nagyon mond el ilyet. Bár arra is van esely,hogy bántotta,hogy hagyta a fiúnak.

Figyelj ezt vele tudod megbeszélni,mi ebben nem nagyon tudunk segíteni,mond el neki mit érzel.

2022. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!