Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljak meg én kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljak meg én kezdeményezni? Gáz ha én hívom el találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel hónapok óta „kerülgetjük” egymást. Hétvégénként sokszor találkozunk mert egy baráti társaságba vagyunk. Igazából akárhányszor találkozunk flörtölgetünk egymással, főleg leginkább ő velem, viszont sokszor poénosra veszi ezt a flörtölés dolgot. minden ismerősöm aki látott már minket egy társaságban azt mondja hogy elég egyértelmű, hogy tetszek neki viszont én félek hogy tényleg csak poénból flörtölget. Pedig egyébként tényleg elég sok jelet adott már, apróságokat, pl. mindig keresi a társaságom, amint látja, hogy egyedül vagyok jön oda, kétértelmű beszólásai vannak, sokszor próbál hozzám érni, egyszer még azt is megkérdezte tőlem, hogy a buli után nem e találkozunk kettesben, de mivel ezt is poénosan kérdezte nem igazán vettem komolyan. Sőt, a múltkor mikor beszélgettünk szó került ilyen kapcsolat témákról, akkor mondta is nekem hogy szerinte különleges ha a lány kezdeményez…

A barátaim szerint nagyon sok jelet ad arra hogy tetszek neki, én pedig szerintük nem mutatom ki neki egyértelműen hogy nekem is ő,.. viszont én nem vagyok biztos hogy ezek jelek és nem csak poénkodások és ezért félek ráírni, vagy kezdeményezni. Még sosem kezdeményeztem egy fiúnál sem, mindig túl félénk voltam hozzá, de már kezdem unni, hogy hónapok óta csak ez megy és nem haladunk semerre.. Én egyre jobban odavagyok érte és szívem szerint nyitnék felé, csak félek hogy félreértelmezem és tök kínos lenne ha ráírnék, vagy elhívnám találkozni vagy valami. Főleg hogy egy társaságban vagyunk..


2022. okt. 9. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdeményezz. Hívd el valahová találkozni, beszélgessetek, stb.
2022. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lesz fura ha csak a semmiből rá írok? Nem igazán szoktunk beszélgetni, van egy közös barátunk és általában rajta keresztül találkoztunk a társaságban.
2022. okt. 9. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoktatok flörtölni --> kedvelitek egymást, bejöttök egymásnak, mit veszíthetsz? Egyébként szerintem jól esne neki, ha látná, hogy érdeklődsz iránta a baráti társaságon kívül is.

Sok sikert! Írj, ha van eredmény!

2022. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
A srác ne, túl bátor. El is hívott már. De nem válaszoltál neki akkor. Az, hogy te nem tudod, hogy komolyan gondolta-e az csak azért van mert neki nincs önbizalma. (mindegy mit akar mutatni, ez az igazság) Persze, hogy különleges neki ha egy lány kezdeményez, mert az KÖNNYŰ olyankor. Azért nem kell tenni és nem ég le ha a válasz elutasító. Szóval a döntés nálad van. Vagy vársz amíg legközelebb is "poénkodik" és te fordítod komolyra a dolgot vagy írsz neki és te leszel az aki kezdeményez.
2022. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!