Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz,ha ezek miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz,ha ezek miatt nem keresek magam mellé barátnőt?

Figyelt kérdés

Fater kérdezte,hogy mi a helyzet a csajszikkal,majd elég meglepődve nézett rám,és hülyeségnek tartja,hogy ezek miatt nem keresek magam mellé valakit.


22 éves vagyok,még tanulok és 2024-ben végzek.Szeretnék még utána egyetemre is menni.Estin tanulok,hogy tudjak melózni,de nagyon nehezen találok munkát.Kvázi jelenleg nem tudok pénzt keresni (félretett pénzem viszont van,nem sok,de van)


A fenti kis történetemmel szeretném megmagyarázni azt,hogy mivel még kb. sehol nem tartok az életben,így nem is tartom jó ötletnek azt,hogy keressek egy hosszútávú kapcsolatot.Úgy vélem,hogy egy csajszinak azért már-már fontos,hogy tartson a srác valahol.Jelenleg munkám sincs,az megint egy negatív gondolat,szüleimmel élek,se autóm,se jogsim.Ez már azért gáz,de alapvetően leszarom,mert megoldom az utazást.De azért mégiscsak negatív gondolatnak tartom szintén.Bitang nagy szexuális tapasztalatom sincs,ez megint gáz.Az meg méggázabb,hogy a szerszámom se túl nagy.Előző kapcsolatomból fakadóan pszichés korai magömlés alakult ki nálam,de ezen igyekszek javítani,csak egy kicsit nehéz még.Vékony is vagyok,így kb. esélyem sem lenne megvédeni a csajszimat,ha egy nagyobb darab valaki állna elém. (ha találnék egy stabil melót már elkezdnék edzeni,alig várom már).


Szóval érted.Egy nőnek a legjobb 'férfi' kell,én meg azért na,valljuk be elég messze állok ettől.Meg alapvetően a biztonságot keresik (amivel semmi probléma nincsen szerintem),de azt sem tudom megadni.Egy párkapcsolathoz pénz is kell úgy gondolom,mit akarjak,ha még munkát se találok bszki?


Röviden ezek miatt nem keresek magam mellé senkit sem.


Volt már két komolyabb barátnőm egyébként,az utóbbi olyan szinten csattra vágott,hogy elég volt kilábalnom belőle.


2022. okt. 10. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tévesen gondolkozol. Sok igazság van a mondataidban, mert sok lánynál ez kizáró ok a kapcsolatteremtésre, -fenntartásra, de van sok lány, akinél egyik-másik gondod tolerálva lenne. Ilyet kell megtalálni.

A kis hímvessző sem lehet probléma, csak megértő lány és megfelelő testhelyzet kell a szexhez. Sok fiú kicsinyli még az átlagos méretűt is.

Ne minden áron, de kezdj el ismerkedni a lányokkal. Ffi.

2022. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

(bocsánat, kicsit hosszú lett, de remélem elolvassátok)


Gáznak nem gáz. Az indokaid elég laza lábakon állnak, de értem a nézőpontod.


Első sorban annyit mondanék, hogy nem fogok pártot adni se neked se apádnak. Azt mondom, amit a saját múltamon és környezetemen tapasztaltam.


Mindenképpen dicsőségesnek tartom, hogy esti mellett akarsz dolgozni és utána egyetemre is szeretnél menni. Abszolút le a kalapom előtted. Ez megmutatja, hogy van benned kurázsi és céljaid is vannak, amiért hajlandó vagy elviselni a nehéz időket. Én is munka mellett csinálom az egyetemet (levelezőn), és meg lehet csinálni, sok sikert vele! Csak válassz olyan szakot/irányt, amiben van jövő és pénz. Nem viccelek. Történelemszakkal, nyelvvel (pl japán), pedagógusként, vagy tájépítészként nem fogsz tudni megélni. Közgazdaság, IT vagy mérnöki irány a három legstabilabb jól fizető vonal, ami eszembe jut hirtelen. De persze azt választasz, amit akarsz, én pl HR-en vagyok, imádom és egész jól fizet.


A másik; materiális és immateriális javak egy férfin. Ezeket ahogy nézem kifogásként használod. Ne tedd. Igen férfinak kell, hogy legyen sok fontos dolog az életében, amitől abszolút vonzó lesz egy nő számára. A szex tapasztalata majd jön, ha hajlandó vagy beletenni az energiát. A péniszméret meg túlkomplikálják a férfiak főleg. 13cm is elég. Lehet vele orgazmust okozni a nőknek. Itt neked kelle elfogadnod a tényt, hogy vannak dolgok, amiken nem tudsz változtatni, akkor nem is szabad felette görcsölni, mert csak felemészt. Egy dolog felett van kontrollod, semmi több és ez az elméd. Ha befolyásolod a gondolatmeneted, akkor tudsz reagálni a világ eseményeire.


"Vékony is vagyok,így..." Drága barátom, mi állít meg téged, hogy elmenj gym-be, és összehozd a lehető legjobb verziód? Semmi. Semmi az ég világon. Ez nem olyan, hogy valaki fegyvert fog a fejedhez és azt mondja, hogy nem teheted meg. Te mondtad: nincs munkahelyed így van szabad időd. Hát akkor menj el edzőterembe! :) Ne keress kiutat a konfliktus előle, hogy: "nem tudom hogy kell enni, nem tudom, hogy kell használni a berendezést, biztos nézni fognak stb stb..." Meg tudod csinálni, csak el kell kezdened. Bemész, kifizetsz egy havi bérletet, heti szinten 3 napot mész: mell, hát, kar, váll, láb, has és nyak edzés. Youtube-on utána nézel.

Kajálni meg: vékony vagy. Eszel, iszol napi négyszer fehérjedús kajákat és iszol 3 liter vizet!


Van egy mondás: "Egy férfi, felelősségel tartozik a saját és a körülötte lévőkért." Hát tartozz magadnak felelősséggel, hogy minden hibádat kiküszöbölöd és eléred a legjobb verziód!



A pénz és munkahely. Nem fog tetszeni, de van megoldás. Míg most az érettségit csinálod, addig elmész egy burgerbe vagy mekibe dolgozni. Gyűlölni fogod, mert nagyon rossz lesz. Viszont lesz pénzed, és ami fontosabb, hogy a munkahelyről, közösség kialaításáról és a pénz értékéről fogsz tanulni, amit az életedben be tudsz építeni. Amint végeztés a középiskolával, egyetemre felvesznek, kilépsz és elmész egy gyakornoki vagy juniori pozíciba uni mellett azon a szakterületen, amit imádsz és tanulsz.


A kulcs a jövődhöz a te kezedben van.

2022. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó tanácsokat kaptál a #2 (18:53) válaszolótól.

Fel a fejjel, légy nyitott a világ felé!

2022. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!