Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha azért nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha azért nem volt még barátnőm 20 évesen mert nem érdekel a csajozás?

Figyelt kérdés
Egy barátnő csak teher lenne az életemben, el kéne vinni randizni, meg találkozgatni vele én meg TÖKÉLETESEN elvagyok egyedül. barátaim sincsenek, utálok kimozdulni
2022. okt. 10. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Tehát akkor nagyon boldog vagy baráti kapcsolatok nélkül? Nem érzel magányosságot, unalmat?
2022. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a kérdsében leírtam, szerinted ha tökéletesen érzem magam akkor érzek magányosságot és unalmat??
2022. okt. 10. 17:55
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem az a kérdés, h "gáz"-e, h nem volt csajod. Hanem, hogy anti szociális ember vagy, és szeretnél-e tenni ellene?
2022. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, NEM SZERETNÉK. Volt egy gyerek középsuliból aki azt hitte hogy ő a legjobb barátom és qrva idegesítő volt, meg minden nap találkozni akart, tavaly sikerült leépítenem. azóta NAGYON boldog vagyok
2022. okt. 10. 18:09
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#3


Akkor meg van rá a válaszod

2022. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Nem gáz.

Valaki egész életében a férfiaknál marad (azokat szereti),

más meg más alapon szintén egész életében kerüli a nőket (például egy szerzetes),

a harmadik meg annyira belefeledkezik a karrierépítésbe, tanulásba, hogy nem marad ideje nőkre.

Te döntessz, akárki akármit is mond vagy próbál befolyásolni.

Olvasd el ezt a könyvet: Élet a Himalája mestereivel - Egész más megvilágításban mutatja be az életet, mint ahogy a legtöbb ember megéli azt. A boldogság nem a párkapcsolattól függ.

2022. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy vagy a kevés ember között, aki így gondolkodik. Idővel (talán évtizedek múlva) nagyon magányosnak fogod magad érzeni..
2022. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
na arra kíváncsi leszek.... mindig is antiszoc voltam, csak nagyon kevés embert vagyok képes elviselni
2022. okt. 10. 18:20
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

igen, általában ez így megy kérdező. Egy egyén egész életében egyedül van, és nem is "akar" senkit és semmit maga köré. Csak olyan 25-30 éves kor után lesz megvetés és gyűlölet a világ iránt.


Rengeteg pszihgológiai tanulmány és eset van ugyan erről a storyról. Sose végződik jól annak, aki felismerés után is szándékosan marad ezen a vonalon.

2022. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, ha valóban nem akarsz.
2022. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!