Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak miért fontos az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak miért fontos az hogy mindig legyen barátnőjük?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A punchiány nagy úr.
2022. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Ki mondta, hogy mindig fontos?

Szerintem inkább a nőkre jellemző, hogy mindig "kell" nekik egy társ. A férfiak többsége inkább az ellentéte. Rengeteg srác van úgy vele, hogy élvezi (többé-kevésbé :D) a szingli életet és az 1-es által említett "puncihiányt" orvosolja valami alkalmival, ha szükséges. 😃


Mondom ezt nőként, persze. De ez nem jelenti azt, hogy nem láthatom máshogy a dolgot. 😇

2022. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem jellemző, max. azoknál akik máshogy nem tudnak puncihoz jutni. Persze amint van barátnő, megjön az önbizalom is, aztán csalják a barátnőt fűvel, fával, tengerimalaccal.
2022. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Amiért a lányoknak is.
2022. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Amiatt a kb. 4 folyton kanos tini ismerőseid miatt ne általánosíts.

Ismerek olyat, aki már 5 éve szingli. Szexet ha akar össze tud hozni. De kapcsolatot nem kifejezetten keres.

2022. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez fiúknál nem annyira gyakori jelenség, kivéve, ha kapcsolatfüggőségről van szó.
2022. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Pont ,hogy a férfiak vannak úgy kb hogy egy kétszer ha szexelnek, de inkább nem úgy 25-30 éves korukig, miközben a lányok kb 15 éves koruktól kezdve egyfolytában kapcsolatban vannak.


Sok férfi van úgy 25-30 felett kell el, amikor már a nőknek családot kell alapítani, addig meg rá se bírtak nézni az adott férfira, de a biológia óra ketyeg, ezért kell gyereket vállalniuk.

2022. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ milyen kapcsolat.

Szexkapcsolat inkább, mint párkapcsolat.

Persze vannak kivételek, de inkább a szexre hajtanak minél több csajjal.

2022. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
#7 a 15 az semmi.. már 12 éves kortól vágynak a kapcsolatra, tudom mert van lány testvérem és biztos vagyok benne hogy a többi 12 éves is titokban vágyik a "szerelemre".
2022. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gergelice16 ***** válasza:
86%
Mindenki vágyik társra. A fiúk is... De igen, a lányoknak hamarabb megjön ehhez a kedve. Szerintem a társadalomban nagyobb elvárás van ebben a lányok felé, mint fordítva.
2022. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!