Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok kicsit a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok kicsit a barátnőmre, túl reagálom? (online)

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk szóval tudjátok milyen kapcsolat ez, szóval

A profiljába írta hogy szeretlek (név) bff-em


Egy lánynak írta ezt, de én nekem nem írt oda semmit, hogy engem is szeret vagy akármi.és nemrég ismerte meg azt a lányt

Azért is bánt engem mert a lányokat is szereti

Vagy direkt feltékenyé akar tenni engem? Mert mindig azt hiszi hogy én megcsalom őt, pedig nem csak egyszer régen amikor megismertem


2022. nov. 3. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyedül ő tudatja


Ha majd megismeritek egymást személyesen, nagyobb eséllyel alakul ki kötődés majd köztetek, valódi kapcsolat

2022. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
*túlreagál, egybe írjuk
2022. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó lenni, de biztos vagyok benne, hogy nem vagytok idősebbek, mint 12. Ha pedig igen, akkor az szomorú.


Ismerjétek meg egymást személyesen is. Így nem lehet semmit sem mondani erre..

2022. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem arról, de meg tudtam másból hogy nincs köze a megcsaláshoz, viszont akkor is szar érzés hogy azzal irogat amikor velem is és kell várnom perceket még vissza ír.. szóval jól van minden aszem
2022. nov. 3. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak azért kell várnod, mert direkt "várat". Pont azért, hogy ezt az érzést váltsa ki belőled. Teljesen tipikus egy alakulóban lévő kapcsolatnál
2022. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, azt én szoktam csinálni, de mindenkivel
2022. nov. 3. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem találkoztunk szóval tudjátok milyen kapcsolat ez.


Igen tudjuk. Ő nem a barátnőd, ez nem kapcsolat.

2022. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor
2022. nov. 4. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!