Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú a suliból,mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú a suliból,mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fiú 11.-be jár én meg 9.-be (10.-es lennék csak 0.-al kezdtem)

A fiú bekövetett instán és ahogy néztem nem követ sok lányt, akiket követ azok is leginkább osztálytársai, szóval ez lehet egy jó jel.

Általában az óraink pont úgy jönnek ki hogy elkerüljük egymást, úgyhogy azt nem tudom figyelni, hogy néz-e vagy valami és így nem tudok arra "következtetni" hogy bejövök neki vagy nem.


Gondolom akik most írni fognak sokan azt fogják tanácsolni, hogy menjek oda és beszélgessek vele, de egyszerüen nem merek. Arra gondoltam, hogy majd ha valami olyat tesz ki insta storyba ami tényleg érdekel (ha emiatt rámírna tudjunk erről is beszélgetni xd) azt majd beszivezem és ha eddig úgy érzett akkor hátha lép ezután.



2022. nov. 5. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írsz rá? A mai világban ez annyira hétköznapi dolog, hogy szerintem semmi gáz nincs benne.

Instán egy "Szia! látom bekovettél, hogy vagy?" is elég lehet

2022. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem az az álmom, hogy a fiú kezdeményezzen

(meg nem tudom miért lehet hülyeség de azt érzem ha valamelykünk lépne, mármint így konkrétan beszélgetés szempontjából, akkor az ő lenne)

2022. nov. 5. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Akkor várhatsz 😂
2022. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Akkor álmodj, királylány!


Más az álom, és más a valóság! Ébredj fel! Nem minden pasi vadász. Vannak visszafogott, szerény, sokkal inkább defenzívebb férfi/fiú, akinél nem pálya az, hogy letámadják a kiszemeltet.


Ha akarsz vele valamit, tegyél érte!

2022. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Egyenjogúság van.

Ezért küzdöttek a nők, nem?

Akkor használd ki az előnyeit.

2022. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!