Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy kitudódott, hogy ki tetszik nektek, és kicsúfoltak miatt?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik osztálytársam nagyon megtetszett már régen, viszont soha nem mertem neki elmondani, mert mindig is tudtam, hogy nem vagyok az esete. De csütörtök este felhívott telefonon, ami nagyon meglepett, nyilván kiderült, hogy csak azt akarta, hogy mondjak el mindent amit a töri tz-re tudok, mivel én vagyok az osztály strébere, csak ilyenkor beszélnek velem. Utána pedig beszélgettünk még kicsit magán dolgokról is, és ekkor mondtam el neki, hogy már 2 éve tetszik. Azt mondta, hogy neki egyáltalán nem tetszem, nem lepett ezzel meg, csak kicsit rosszul esett, hogy meg sem próbált kedvesen elutasítani. Másnap tudtam meg, hogy felvette a beszélgetésnek azt a részét, mert mikor pénteken bementem, mindenki direkt úgy nyögött, hogy ahh igen xy ( a srác neve) mintha szeretkeznék vele. Meg csúfoltak azzal, amiket mondtam, direkt ilyen magas vékony hangon mondták, nagyon nagyon rossz volt. Igazából csak a bátyámnak mondtam el, aki azt mondta szarjam le, vagy ha nagyon zavar, akkor szóljak az ofőnknek. Most vagyok végzős, szerintem kisebb dolga is nagyobb ennél az ofőnek. Tegnap a keringőpróbán is mindenki ezzel szívatott, és csúfoltak még az a srác is akivel táncolok, pedig őt sem nagyon bírja az osztály, de rajtam közösen nevetnek. Mikor hozzám szólt a srác akivel táncolok, akkor szűzikének hívott “szűzike gyere már” “szűzike figyelj már ide” ilyeneket mondott. Pénteken szalagavató, és félek, hogy még akkor is csesztetni fognak.

2022. nov. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, a legjobb ha nem foglalkozol velük.

Hamarosan úgy is egyetemre mész, vagy legalábbis már nem kell velük tartanod a kapcsolatod?

2022. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem nem.
2022. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, akkor elviselem mivel el is én szúrtam.
2022. nov. 6. 19:37
 4/4 anonim válasza:
Igen, volt sajnos! Anno 2 haverom akiket igaz barátoknak tartottam.. Nem volt hosszú életű kapcsolat de mind2en szidták így úgy a leányzót! Aztán meg ott írkáltak neki, folyamatosan istenítették ami nekem rosszul esett, egy ideig hogy eddig ez volt a bajuk na mind1 is tanultam azóta, nem veszem magam,körbe ilyen g*ci emberrekkel többé! Jaa és még azt nem is írtam, hogy egyik haverom fel is akarta ezek után szedni, és ezek után egyből leb*zizott nagyon okos nem? xD Amúgy sajnálom, ilyen emberekkel sulkó után kukázni kell a kapcsolatot aztán minden jobb lesz! :D (ja és sz*rj magasról a fejükre!!)
2022. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!