Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok lemaradva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok lemaradva ha 18 évesen soha nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Már az is felmerült bennem hogy van-e értelme élni magányosan és hogy valaha lesz-e gyerekem, rettentően frusztrál a dolog pedig eléggé lényegtelenül hangzik viszont engem ez kiborít.

Még soha nem ismerkedtem élőben, nagyrészt mivel úgy érzem mindenki csak elutasítana és a mai "férfi magányból" kiindulva reménytelennek tanálom magam és még nem tudom hogy egyátalán a külsőmmel lenne a gond, pedig nem vagyok kövér.


2022. nov. 16. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen kár ezen parázni, majd ha 25 leszel izgulhatsz ezen de még az sem a világ vége
2022. nov. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy lemaradva, neked majd kesobb fog ez elerkezni. Ismerkedni meg nem feltetlenul csak konkretan parkereses miatt erdemes. Egyebkent miert erzed azt, h mindenki csak elutasitana? Ha ez sugarzik beloled, akkor nyilvan neheziti a helyzetet. A kulso nem minden, de egy belepo lehet. Jarj el edzeni, keress magadnak tarsasagot eloben. Ne gondolkozz magadrol negativan, ezt probald megvaltoztatni. Ez mindenre hatassal van. Ha te remenytelennek talalod magad, akkor nehezen varhatnad el mastol, h ne tartson annak. Ugyelj erre! Minden ki fog alakulni idovel. Kell a turelem, megeri :)
2022. nov. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
97%
Semmennyire.
2022. nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
17%
Tartóstejet ne vegyél ...
2022. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy lemaradva, kitartást
2022. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
88%
A szerelem, intimitás, szex, gyengédség nem lóverseny. Ha ilyen rágörcsöléssel indulsz, az régen rossz, akkor később meg jön a teljesítménykényszer, megfelelési kényszer súlyosabb formája. Szerintem még érjél egy kicsit érzelmileg...
2022. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
1-es 100% hogy 25 év fölött ígyis úgyis így maradok, egyszerűen annyi problémám van hogy ezt soha az életbe nem fogom tudni feldolgoz.Ha pedig nem látnék és hallanáék naponta ezzel kapcsolatos akkor sokkal lazábban kezelném, de egyszerűen képtelen vagyok, mivel szociális szorongással is küzdök így napi szinten mégcsak ez is előhozza belőlem a reménytelenséget, elegem van!
2022. nov. 16. 15:33
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dolgozz a szoc. szorongáson. Menj pszichológushoz, és járj társaságba, hogy szokd a légkört, érjenek ingerek, stb. Mert ha nincs inger, akkor súlyosbodik.

Tehát ne otthon a négy fal között sajnáld magad, hanem tegyél magadért valamit!

2022. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

2-es, ezt hívják "későb érésnek", nálam ez nemcsak ebben okoz problémát hanem minden szituációban amiben szociális késségre van szükség teljesen lerombolja a bizalmam, minnél inkább beleszokok a társadalomba annál inkább depressziós leszek.

Márcsak azért érzem hogy mindenki csak "viszautasítana" mivel az emberek nagyrész megsajnál és olyan kisgyerekként bánik velem, pl. nem mernek lecseszni ha valamit elrontok pedig másokat simán képesek elküldeni a pics@ba, én igyekszem az energiámmat belefektetni hogy ne legyek az a túlcsendes szinte már "észrevehetetlen" tipus, de mégis úgy érzem hogy képtelen vagyok boldog lenni az emberekk közt, sokszor igazából humoros is vagyok, de ezt csak akkor tudom kihozni magamból mikor jól érzem magam az adott helyzetben, anékül egy unalmas "bévalb@szott" vagyok.

A külsőmről ennyit:Lassan 3.hete elkezdtem szedni testépitő anyagot és elkkezdtem annó tornázni, csakhogy ekkor még volt is rá motivációm, láttam a jövőmben a reményt, sőt egy idegen nyelvet is elkezdtem tanulni kb 1.hete, csakhogy hetente 1-2x vagyok úgy hogy van életkedvem, látom az értelmét továbbfejleszteni magam hogy ezektől jó jövőm lesz, csakhogy minden alkalommal miután az emberek közt vagyok teljesen elmegy az energiám, olyan mint ha az emberek elszívnák belőlem azt.

Itthon pedig napi szinten a poklom élem ami megint rátesz egy lapáttal, egyszerűen olyan mint ha idióttákkal lennék körülvéve az egész életem során akik elvárják tőlem hogy én már GENETIKAILAG egy nagyon inteligens ember legyek úgy hogy ők egy kicsit se tesznek ezért hogy azzá váhatsak sőt visszatartanak , fölösleges negatív ingereket váltanak ki belőlem...

2022. nov. 16. 15:47
 10/63 A kérdező kommentje:
5-ös, ha már 18 évig "kitartottam" akkor mégis meddig tartsak még ki?
2022. nov. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!