Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok lemaradva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok lemaradva ha 18 évesen soha nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Már az is felmerült bennem hogy van-e értelme élni magányosan és hogy valaha lesz-e gyerekem, rettentően frusztrál a dolog pedig eléggé lényegtelenül hangzik viszont engem ez kiborít.

Még soha nem ismerkedtem élőben, nagyrészt mivel úgy érzem mindenki csak elutasítana és a mai "férfi magányból" kiindulva reménytelennek tanálom magam és még nem tudom hogy egyátalán a külsőmmel lenne a gond, pedig nem vagyok kövér.


2022. nov. 16. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikus depressziós önmarcangolás. Csak a hibákat ütöd magadban, egy szót sem szólsz az értékeidről, hogy miért lehetne téged szeretni, kedvelni. Ez visz a negatív spirálba. a 27-ben arra céloztam, hogy a nyelvezeted nem arra utal, hogy buta lennél. Az hogy szapulod magad, az meg tipikus depresszió kezdőcsomag. Én is ezt művelem, azért ismerem fel. Érdemes lenne terápiába menned, önsegítő könyveket olvasnod, és magad kritizálása helyett inkább minél többet kifelé figyelned, hogy mi van odakint, milyen a világ, milyen a többi ember, és erőltetni, hogy új élményeid legyenek. Ne foglalkozz ezzel a "könyörtelen kritikussal", aki benned lakik és rágja a lelked. Mindenkinek vannak hibái, neked is vannak, de biztos vannak erényeid, tehetségeid is.
2022. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 NTBS ***** válasza:
100%
Konkrétan semmiről. Lehet pár hét, egy-két hónap és rád tör a szerelem.
2022. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
32-es, mindegy hogy mikor tanál rám ha soha nem vagyok képes megfelelően kezelni a helyzetet, már nem egy lányba szerettem bele és egyiknél se voltam sikeres mégha volt is rá esélyem hogy barátnőm legyen akkor is elcsesztem ezért utálom magam...
2022. nov. 17. 16:02
 34/63 A kérdező kommentje:
31-es, mégis hogyan lehetne engem kedvelni ha olyan személyiségem van hogy ha adok is azt nem saját magamtól teszem hanem én erőletem rá magam.Még az értékeim is kezdenek elhanvadni mivel kezdek teljesen lebutulni már egy egyszerű gondolatmenetelben is gondjaim vannak így esélytelen vagyok minden területen.Attól hogy online tudok írni még egyátalán nem jelenti azt hogy tudnék komunikálni, jelenleg egy értelmes mondat is nehézségeket okoz , nem tudom hanyadszor írom már de járok terápiára!Egyátalán nem javít a helyzetemen hossútávon.Olvasni pedig dettó képtelen vagyok már egy oldal elolvasása után arra se emlékszem miről olvastam, az szorongásaim gátolnak abban is hogy képes legyek nyiltabban látni a világot teljesen bevagyok szűkülve és ezt nem vagyok képes tágitani, attól pedig hogy vannak tehetségeim egyátalán nem azt jelentik hogy hasznom is lenne belőlük, igazából semmilyen olyan tehetségem nincs amivel kitűnnék a tömegből jelenleg régebben mikor még volt valamennyi agykapacitásom akkor képes voltam új dolgokat tanulni viszont mára agyhalott lettem.
2022. nov. 17. 16:15
 35/63 anonim válasza:
100%
Nem vagy elmaradva, ellenkezőleg, kincset érsz. Mert nem adod a tested igénytelen kalanodkra.
2022. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
39%

Rágódsz, hogy le vagy maradva, mert még nem csókolóztál, közben képtelen vagy emberekkel szóba állni, és még sok mást se tudsz, ami alap lenne.


Tudod, ebben az esetben nem a csókolózás hiánya a gond, hanem egészen más. Ezt már leírták, de nem akarsz azzal foglalkozni.


Jó szorongást kívánok, ha ezt választod. Ha viszont már meguntad, akkor jó felszabadulást! Te döntesz, a te életed, és már felnőtt vagy, felelős a saját életedért.


Javaslom, menj pszichológushoz, a számítógépről meg kattanj le!

2022. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
35-ös, lehet hogy egyvagyok a sok közül, de magamból kiindulva ettől is csak frusztrálódok.Szerintem tök mind1 ki mit csinál az életével vagyis hogy milyen életet él úgyis egyszer az véget ér, ezért is szerintem nincs azzal gond ha valaki szereti az ilyen kalandokat, nekem is lett volna egyre alkalmam de elcsesztem így lehet örökké szüzi maradok.
2022. nov. 18. 05:08
 38/63 A kérdező kommentje:

36-os,konkrétabban azon aggódom hogy nindenben levagyok maradva és sehogyan se tudok kilépni ebből az ördögi körből, ráadásul ezek a dolgok mégcsak alapvetőek...

Foglalkozni pedig akarnék ha látnám bármiféle fejlődésem, de egyenlőre be vagyok rekedve ebbe az álapotba ezért motivációm.

Azt pedig már minden második mondnandómba leirtam hogy járok pszicholögushoz, az számítógép függősségel pedig 15 évesen felhagytam, most pedig semmim sincs amivel a magányt kompenzálhatnám

2022. nov. 18. 05:14
 39/63 anonim ***** válasza:
100%

Tűzz ki célokat, tanulj, stb. keress hobbit. Járj sportolni, kirándulni...


Az a helyzet, hogy írhatunk neked ezer tanácsot szépen megköszönöd, vagy írod a kifogásokat, hogy miért nem csinálod, de nem teszel semmit magadért, csak marcangolod magad, itt agonizálsz.

Tök egyértelmű tanácsokat kaptál, hogy mit kéne csinálni, de te csak azt írod, hogy nincs motiváció, közben szorongsz, hogy nem haladsz.


Ember! Azért nem haladsz, mert nem lépsz előre, és azért nem lépsz előre, mert nincs motivációd...

Vágod, hogy mit akarok mondani?! Te vagy a magad ellensége, nem a társaságtól kell félned, hanem a magánytól. Menj emberek közé, ha csak buszozol egyet, már az is több a nullánál.

2022. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

Korb úgy írja a könyvében, hogy kicsit szembe kell szállnunk az agyunkkal, tehát az ember nyilván depressziósan nem akar elmenni sétálni. Valahogy úgy írja, hogy "Köszönjük meg az agyunknak a véleményét és menjünk el sétálni."

Tehát kedvünk, és motivációhiányunk ellenére.

2022. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!