Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok lemaradva ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok lemaradva ha 18 évesen soha nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Már az is felmerült bennem hogy van-e értelme élni magányosan és hogy valaha lesz-e gyerekem, rettentően frusztrál a dolog pedig eléggé lényegtelenül hangzik viszont engem ez kiborít.

Még soha nem ismerkedtem élőben, nagyrészt mivel úgy érzem mindenki csak elutasítana és a mai "férfi magányból" kiindulva reménytelennek tanálom magam és még nem tudom hogy egyátalán a külsőmmel lenne a gond, pedig nem vagyok kövér.


2022. nov. 16. 05:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nyugi, 18L vagyok és még egy fiú kezét se fogtam meg úgy romantikusan, nemhogy csókolózni😂, nem kell rajta rágódni <3 egyelőre szerintem te is inkább a barátokra feküdj rá és tereld el a figyelmed valami sporttal, hobbival :) ha meg az utcán meglátsz valakit aki szimpatikus (esetleg ugyanazzal a busszal/vonattal jártok és többször látod) nyugodtan menj oda hozzá egy egyszerű ürüggyel, nem tudhatod előre mi lesz belőle mivel nem látsz bele a másik fejébe...
2022. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
74%
Nézd kérdező én is így voltam 18 évesen, jaj nem kellek senkinek, meg tényleg nem nézzem ki jól, és mi lett most 25 évesen sincs senkim, meg szerintem nem is lesz.
2022. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
42-es, tessék ha már tudom előre hogy sz@r jövő vár rám ígyis-úgyis akkor egyátalán minek bármibe is belekezdeni?
2022. nov. 29. 15:14
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ne kezdj bele semmibe, siránkozzál nagyokat, aztán meg fröcsögj a lányokra, hogy miért nem szeretnek.


De te szereted magad? Ja nem. Benne ülsz nyakig a szarban, de nem állsz fel, csak sajnálod magad, nyafogsz. Igazán férfias húzás!

2022. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
De persze ha téged ez nem zavar akkor teljesen rendben van, nálam ahogy veszem észre a magány váltja ki ezt a deppreszív reakciót, nincs motivációm így másba is belekezdeni mert nem igazán vágyok így semmi másra, ma pl. Munkahelyen egész jól megvoltam pár nőcivel is beszéltem stb. Csak engem ez nagyon eltud szomorítani mikor ilyeneket írnak
2022. nov. 29. 15:18
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a szar, hogy nulla önismereted van, és nem is akarsz ezen változtatni. Semmit nem teszel, hogy változtass, csak sajnálod és sajnáltatod magad. Csodálkozol, hogy magányos vagy és depressziós?!

De megérdemled.

Semmit nem teszel magadért.

2022. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Azthiszem nem jól fogtad fel a kérdésem, egészen 16 éves koromig megvoltam egydül nem volt normális mértékű igényeem se emberi kapcsolatokra, viszont azóta már csak ezen jár a fejem, ami eddig lekötött már unalmassá vált, úgy érzem hogy mikor "kielégülnek" az igényeim akkor visszakapcsolok a régi módba és van motivációm szinte mindenre, de így csak az rinyálás van jelen, ráadásul hogy a legtöbb kommentelő a reménytelenséget sugározza ìgy nem csoda hogy elmegy a kedvem.Még hozzátenném hogy egy időben foglalkoztam az önismerettel és egyéb témával de jelenleg nincs energiám és kedvem folytatni.
2022. nov. 29. 15:37
 48/63 A kérdező kommentje:
44-es komment, erre pedig egyátalán nem adok igazat, élőben igyekszem nem az a tipikus "needy", "jófiú" lenni és még nem volt rá példa hogy ezt teljes mértékben leműveltem volna.
2022. nov. 29. 15:41
 49/63 anonim ***** válasza:
100%

"ráadásul hogy a legtöbb kommentelő a reménytelenséget sugározza ìgy nem csoda hogy elmegy a kedvem."

Ember! Talán azért mert a legtöbb gyakoris hozzád hasonló életet él. Nem itt kell motiválodni, ill. nem rájuk kell hallgatni!


Hány könyvet olvastál már a témával kapcsolatosan? Hány felvételt hallgattál, néztél meg?!


Ja, egyet sem, csak mantrázod, hogy minek változzál. Tényleg.

Semmi ellentmondás nincs, á dehogy! hogy is lenne!

2022. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

"Ja, egyet sem, csam mantrázod, hogy minek változzál"-

Minimum egy fél évig ezzel és ebben a témában belüli dolgokról tanulmányoztam, viszont idővel rájöttem hogy semmit se érek a tudásommal, így nyilvánvaló hogy elment a motivációm.

A válaszaidban rettentően érzem azt a aggreszív hozzáálást, van egy olyan érzésem hogy nő vagy, ha esetleg tényleg az volnál leírnám hogy miért érzem ezt, ha esetleg nem mindegy, tévedtem de nem kérek leidiótázó visszacsatolást.

2022. nov. 29. 16:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!