Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összezavarodtam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, hallgassatok meg kérlek! (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én kérdésem is a ,,van az osztályomban egy fiú” típusú lesz…


( Hamarosan 17 éves leszek. Mindig is nagyon sok fiú barátom volt, valahogy úgy érzem, hogy jobban meg tudom velük találni a közös hangot. Ettől eltekintve eléggé lányos lány vagyok (na persze nem mindennap, konkrétan fél életem 3 számmal nagyobb ruhákban töltöttem), sminkelek, szeretek vásárolni, csinosan felöltözni és nem éppen a legfiúsabb dolgokat csinálni. Tehát sosem érdekelt a foci, vagy éppen a videójátékok, de mégis jobban élveztem/élvezem a fiúk társaságát az esetek többségében. A saját témáin is mindig felhozódnak náluk, de meghallgatom őket is.

De persze van pár közeli barátnőm is, viszont mivel osztálytársról van szó, félek bárkivel is megvitatni a dolgot, nem akarok sem félreértést, sem pedig pletykákat.

De akkor nézzük a lényeget:


Az egyik osztálytársammal egy ideje nagyon sokat beszélek. Talán 2-3 hónapja, de már biztos, hogy az év eleje óta többet időzök vele, mint azelőtt.

Amikor elkezdtünk közelebb kerülni, nekem más valaki tetszett, akivel néha a mai napig beszélek (szia mizu) de egyszerűen ez a dolog szépen lassan elmúlt.

Az osztálytárs pedig egyre inkább felkelti az érdeklődésem, a napokban már rendesen örlődök, mindig a fejemben jár. Most is róla álmodtam.


Úgy gondolom, hogy ő egyértelműen érez irántam valamit (vagy csak úgy viselkedik, gondolkodik mint én és teljesen össze van zavarodva) de én nagyon félek alapjáraton a kapcsolattól, illetve attól, hogy fiatalabb tőlem, ráadásul osztálytárs. Mindig élt a fejemben egy ideál egyébként, de ő nem is mondható el annak, viszont valahogy ez nem érdekel…


Ha valaha bármi lenne, biztosan szeretném szűkkörűen tartani a dolgokat, legalábbis egy ideig, de az osztálytársaim körül több embernek feltűntek dolgok, pl. amikor a vállára hajtottam a fejem, vagy amikor elkapta a csuklóm és csikizni kezdett…



Nem is tudom, hogy mit várok el, talán személyes tapasztalatokat, vagy esetleg a gondolataitokat.


~ L (16/majdnem 17/lány)



2022. nov. 24. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne stresszelj rá előre, hogy márpedig te nem akarsz még kapcsolatot. Nem tartasz még ott, nyugi. Ha beszéltek és elvagytok, az már jó. Folytassátok így a dolgot, ismerjétek meg egymást. Nem kell egyből szintet lépni. Bőven elég ha lassan közelebb kerültök egymáshoz, idővel hidd el, tényleg látni fogjátok egymáson kinek milyen szándéka van.

Csak lassan.. :)

2022. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól írja. Lassan ismerjétek meg egymást, beszélgessetek, akár találkozhattok is valahol.
2022. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszem észre, hogy ő nem tetszik neked eléggé. Írtad, hogy külsőre nem az ideálod, ami önmagában persze nem baj, de tudat alatt mégis benned van, és ez romboló hatású lehet. Az is élénken él benned, hogy fiatalabbal és osztálytárssal nem érdemes összejönni, amiből szintén azt szűröm le, hogy nem tetszik neked eléggé. Ha valaki nagyon bejön, akkor ezek a dolgok nem igazán érdeklik az embert.
2022. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Házi nyulra nem lovunk, foleg ha ennyire necces es fura az egesz. Oltari cringe lesz.
2022. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatom hogy folytassátok. A diák szerelem a legszebb, ha megmarad az iskola után is. Érezzétek jól magatokat, legyetek boldogok. :)


29/F

2022. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek igaza van. Nagyon boldog pillanatokat és szép emlékeket tud okozni, ha összejön a dolog. Persze benne van az is, hogy semmi nem lesz belőle, de egy próbát megér ;)
2022. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az 1-esel és az 5-osel
2022. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bőven túlagyalod!

az a része, hogy nem az általad elképzelt ideál a srác, az teljesen normális, az csak egy kép a fejedben, amit láttál egy magazinban vagy filmben, hogy igen, számodra ilyen az igazi, de ez nem zárja ki, hogy egy totál ellentétes kinézetű srác tetsszen.

adj jeleket, hogy neked is bejön, és ha nem tutyi-mutyi, akkor majd lép valamit, és utána már csak sodródj sokkal kevesebb túlgondolással!

2022. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb nálam, nem tőlem.

Amúgy ne stresszelj, nem olyan rossz egy kapcsolat, ha kölcsönösen kedvelitek egymást. 1 év korkülönbség semmit sem számít.

2022. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá. Szervezetek közös programokat, a többi kiderül.
2022. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!