Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha szakítás után mindkét félen az látszik hogy nincs jól, érdemes esetleg újra megpróbálniuk?
2022. nov. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Akkor minek volt a szakítás?
2022. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakításnak nem pont az a lényege, hogy végleg elengedi egymást a két fél mert rájöttek, hogy együtt nem megy?
2022. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért szakított, mert magával vannak gondjai, de mivel suliba járunk így látom rajta, illetve az én és az ő barátai szerint sincs jól.
2022. nov. 29. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez helyzetfüggő. Lehet,hogy érdemes, lehet hogy a legjobb döntés volt szakítani. Úgy hogy nincs belátásunk a kapcsolatotokba illetve a szakitásotok okába,elég nehéz megmondani.
2022. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem
2022. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4


Saját magával vannak gondjai, (fél hogy bántana, amit nem szeretne) viszont mióta én nem vagyok neki sokkal rosszabbnak tűnik a helyzet

2022. dec. 1. 07:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben lehet érdemes volna újra megpróbálni.

2-es voltam

2022. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!